Προς το περιεχόμενο

Καρτα καυσαεριων απορια.


lef50

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέχρι το πρώτο πέρασμα από ΚΤΕΟ.

 

ΛΑΘΟΣ!!!

 

Για ενα χρονο ισχυει η απαλλαγη. Μετα θελει καθε χρονο. Το κοστος ειναι μικρο (9 - 10 Ευρω) και η διαδικασια κρατα μολις ενα λεπτο. Θα σου το πουν και στο πρωτο σερβις που θα κανεις στο αμαξι. Ρωτα μονο ποσο τη χρεωνουν εκει που θα κανεις το σερβις γιατι μερικες αντιπροσωπειες χρεωνουν μεχρι και 25 ευρω! Αν ειναι ακριβα στην αντιπροσωπεια, τοτε βγαλτη σε οποιονδηποτε συνεργειο. Δεν εχει καμια διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΑΘΟΣ!!!

Πάντα ίσχυε αυτό? Τέλος πάντων, δεν το γνώριζα. Περιττό να πω πως κυκλοφορούσα 4 χρόνια χωρίς κάρτα καυσαερίων και μάλιστα μιλάω για κέντρο...

 

Υ.Γ. Καλό, χα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φιλέ, έχει 2-3 χρόνια νομίζω που άλλαξε. Πριν ίσχυε αυτό που λες.

 

Ρε παιδια μη λετε τετοια πραγματα. 6 χρονια εχω αμαξι και παντα επρεπε να βγαζω καρτα καυσαεριων καθε χρονο. Κι εγω δεν το ηξερα αλλα με ενημερωσαν στο 1ο σερβις και το διασταυρωσα με πολλους φιλους μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ βρε φίλε, μην βαράς. Ούτως ή άλλως μιλάμε για κάτι που ίσχυε παλιά και όχι τώρα. Είχα βάλει και την λέξη "νομίζω" στο αρχικό μου πόστ. :P

 

Πάντως εγώ το πήρα χαμπάρι πριν 3 χρόνια που άλλαξα το τουτούτ μου. Μου έκανε εντύπωση πως και για τα καινούργια ήθελε κ.ε.κ. κάθε χρόνο... τώρα αν ίσχυε και 2-3 χρόνια πιο πριν, δεν το πήρα χαμπάρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...