Προς το περιεχόμενο

32" hd ready toshiba 300e


kage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

c40401-1m.jpg

http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=40401

http://www.skroutz.gr/s/39114/Toshiba-32AV500PG-32%2527%2527.html

Μέγεθος Οθόνης σε Ίντσες: 32

Ανάλυση Οθόνης: 1366X768

Φωτεινότητα : 400 cd/m²

Λόγος Αντίθεσης : 20000:1

 

μια απο τις καλυτερες προσφορες που βγηκαν φετος.Και το καλυτερο ειναι οτι μπορεις να την παρεις κ Online .(ουτε να στηνεσαι σε ουρες κ να σου λενε μετα τελειωσαν)

εχει κ ατοκες δοσεις...δεν ξερω την διαδικασια αλλα ετσι λεει..

 

υ.γ. στανταρτ θα παιχτει κ δω καποια μλκ με το αποθεμα οποτε οποιος την θελει ας την παρει νωρις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιλοάσχετο με το θέμα, αλλά είχα την εντύπωση πως οι lcd καίνε λιγότερο ρεύμα από τις crt;

η συγκεκριμένη όμως έχει κατανάλωση 137watt, ενώ η philips 32άρα crt που έχω τώρα καίει μόλις 115watt.

Πολύ καλή προσφορά πάντως. Από ποιότητα τι λέει; την έχει δει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απλή ΤV λίγο παλιό μοντέλο .( σε αρκετά καλή τιμή)

 

Δεν έχει όμως ψηφιακό δέκτη .

 

Παίζουν αρκετά με την τιμή της συγκεκριμένης tv το τελευταίο διάστημα.

 

Καλύτερη ( αλλά και ακριβότερη... ) http://www.skroutz.gr/s/42345/Samsung-LE32A457C-32%22.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Kωτσος 299 και το ELECTRO 480 !!!! Το ιδιο μαγαζι δεν ειναι η κανω λαθος;;;
μας εχουν για μεγαλα χαπια...οποτε γουσταρουν προωθουν το 1 η το αλλο και καλα οτι παιζουν οι τιμες ...στον κοτσο ικεα εχει την 32 lg 6000 στα 699!!!!για να πας διπλα και (τουλαχιστον στο site τους)να τη βρεις 479!!και να λες τι καλο το ελεκτρο...θελουν να επισκεπτεσαι και τα 2...εχουν τη λογικη της παροιμιας που μου ειπαν οταν ημουν μικροτερος: o εβραιος εμπορος και τη σκονη (που θα μπεις στο μαγαζι)απ τα παπουτσια σου τη θεωρει μεροκαματο...

βεβαια υπαρχουν και οι ηλιθιοι πορτακηδες που,αν σε βλεπουν συχνα στη βολτα σου, νομιζουν οτι πας για να βρεις την ευκαιρια να κλεψεις και βγαινοντας απ την πορτα <<καθαρος>>,ενεργοποιουν το συναγερμο της πορτας να τρομαξεις και καλα αν εχεις τιποτα στην τσεπη κι οταν γυρνας κ τους λες τι τρεχει σου λενε τπτ-τπτ...μεχρι στιγμης μου τοχουν κανει στο leroy k στο public...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σημαινει απλη...20χιλ αντιθεση εχει...

σημερα εχει το σατουρν samsung με 7,5χιλ αντιθεση 350ε http://www.saturn.com.gr/pdf/saturn_catalogue_sigru.php

http://www.skroutz.gr/s/51739/Samsung-LE32A336-32%2527%2527.html?keyphrase=samsung+e32a336

λεει οτι ειναι κ full hd ,που δεν ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...βεβαια υπαρχουν και οι ηλιθιοι πορτακηδες που,αν σε βλεπουν συχνα στη βολτα σου, νομιζουν οτι πας για να βρεις την ευκαιρια να κλεψεις και βγαινοντας απ την πορτα <<καθαρος>>,ενεργοποιουν το συναγερμο της πορτας να τρομαξεις και καλα αν εχεις τιποτα στην τσεπη κι οταν γυρνας κ τους λες τι τρεχει σου λενε τπτ-τπτ...μεχρι στιγμης μου τοχουν κανει στο leroy k στο public...

 

Απίστευτο

Είναι για πολλές σφαλιάρες οι άνθρωποι, αλλά με τα 600 ευρώ που παίρνουν το μήνα τι άλλο περίμενες; (και αν τα παίρνουν και δεν είναι με μειωμένο ωράριο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σημαινει απλη...20χιλ αντιθεση εχει...

 

20000 Δυναμική αντίθεση έχει

 

Είπα απλή όμως γιατί ( αν δεν κάνω λάθος...):

 

Ψηφιακό δέκτη δεν έχει

2 χρόνια εγγύηση δεν έχει

Είσοδο PC (D-sub) δεν έχει

Πλαϊνές υποδοχές εισόδου/ εξόδου δεν έχει

Έχει Φωτεινότητα: 400cd/m2 έναντι 450-500 των άλλων entry level

 

Παρ'ολα αυτά εξακολουθεί να είναι η φθηνότερη επώνυμη 32'' της αγοράς στα 300.

 

Την έχω δει να παίζει και δεν ήταν και άσχημη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο

Είναι για πολλές σφαλιάρες οι άνθρωποι, αλλά με τα 600 ευρώ που παίρνουν το μήνα τι άλλο περίμενες; (και αν τα παίρνουν και δεν είναι με μειωμένο ωράριο)

Χωρίς να ξέρω, φαντάζομαι δεν είναι δικιά τους ιδέα να κάνουν τέτοιες καραγκιοζιές. Άλλη όρεξη δεν είχαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΑΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΦΘΗΝΟΤΕΡΗ!!!!!!!

 

Ξεχάσατε την υπερπρόσφορα του carrefour που για 2 μέρες έδινε πολλά μοντέλα HD ready σχέδον σε τιμή κόστους ????

 

Εγώ πριν 35 περίπου ημέρες πήρα την PHILIPS 32PFL5522D που έχει και ψηφιακό δέκτη στα 299 ευρώ με τα εξής χαρακτηριστικά ........

 

ψηφιακός δέκτης

HD READY

500 cd φωτεινότητα

6000 τυπική αντίθεση

7500 δυναμική

2χ hdmi 2xscart

2 χρόνια εγγύηση

 

Η Τοσιμπά τι έχει από αυτά σχεδόν τίποτα όσο για την ανίθεση η τυπική είναι 8000|1 και μόνο η δυναμίκη 20000 και η φωτεινότητα της μόνο 400 cd και ούτε ψηφίακο δέκτη έχει ,άρα σιγά την προσφορά και την υπερτηλεόραση... παλότερα μάλιστα είχαν και μια FUNAI στα ίδια λεφτά.

 

ΑΡΑ η ενλόγω τηλεόραση σε αυτά τα λεφτά δεν αποτελεί καμιά καλή προσφορά αλλά μια λογική τιμη για τα λεφτά της μιας και είναι και παλιό μοντέλο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η philips που λές είναι πολύ παλιότερο μοντέλο απο την toshiba.

και επίσης ο ψηφιακός δέκτης που έχουν σχεδόν όλες οι τηλεοράσεις που κυκλοφορούν αυτή την στιγμή είναι για κλωτσίες οπότε μια ή άλλη.

 

στα καινούρια μοντέλα που βγαίνουν τώρα (lg σειρές lh3000-lh4000 και samsung UE κλπ)έχουν μόνο δέκτη για κανονική ψηφιακή τηλεόραση.

 

πάντως η philips που λές είναι σίγουρα καλύτερη τηλεόραση απο την toshiba

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.afterdawn.com/hardware/product_details.cfm/13938/toshiba_32av500pg

 

όπως είπα έιναι παλιό μοντέλο και ιδού τα πραγματικά specs και όχι αυτά που μας δίνουν τα ελληνικά καταστήματα που θέλουν να μας πιάσουν ΚΟΤΣΟ όπως ο ΚΟΤΣΟΒΟΛΟΣ.Μάλιστα το ενλόγω μοντέλο υπάρχει στα καταστήματα πολύ καιρό και σαν τηλέοραση έχει είκονα μέτρια αρά συνέχιζω να λέω σιγά την προσφορά !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ειδικα για αυτην την προσφορα γεμισε την αθηνα με φυλαδια.

Πολυ φυλαδιο ρε παιδι μου.

Σε λιγο θα τα πετανε απο ελικοπτερα για να φτανουν παντου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...