Προς το περιεχόμενο

Επιστρέφουν τα “video games”, "φρένο" στα internet café


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι νομισαν οτι θα περασει κιολας!Εχουμε ξεφτιλιστει διεθνως.

Και για να βλεπουν τα δικα μας τα ξουραφια στο ελλαδισταν ετσι λαμβανονται αποφασεις(σωστη ή οχι θα δειξει):

http://www.cosmo.gr/Business/Russia/243608.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι νομισαν οτι θα περασει κιολας!Εχουμε ξεφτιλιστει διεθνως.

Και για να βλεπουν τα δικα μας τα ξουραφια στο ελλαδισταν ετσι λαμβανονται αποφασεις(σωστη ή οχι θα δειξει):

http://www.cosmo.gr/Business/Russia/243608.html

Ιν Σόβιετ Ρούσσια, γκέιμς πλέι γιού! :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Σα να βλέπω μπροστά μου το επιτελείο της κυβέρνησης να συνεδριάζει...

 

 

 

"Πω πω μάγκα μου, τι ιδεάρα ήταν αυτή που έριξες, gimme five κτλ., πάμε για τσίπουρα και ποικιλίες."

Μετά από μερικούς γύρους ....

"Λοιπόν μάγκες, έχω μια ακόμα ιδέα... Να μην έχουν τα μαγαζιά σύνδεση με internet!"

"Ωραίος μεγάλε, φοβερός, μπαίνει και αυτό μέσα! Πιάσε τσίπουρα αρχηγέ"

"Μάγκες, να βάλουμε και 4000 ευρώ για κάθε έλεγχο σε μηχάνημα! Άσε που έτσι θα βολέψω και κάτι δικά μου παιδάκια στους ελεγχους"

"ΠΩ ΙΔΕΑΡΑ. Μεγάλε τι σκέφτηκες τώρα!!! Φέρε κι άλλα τσίπουρα!!!"

κτλ κτλ κτλ

 

Τυπική διαδικασία λήψης αποφάσεων και σχεδιασμού νόμων.

 

Οχι, οχι, οχι...

 

Πρέπει να κατεργηθεί η πρόσβαση στο internet (και στο σπίτι), για να μην μπορούμε να κάνουμε VPN connections στα internat cafe που είναι διεφθαρμένα και κλείνουν σπίτια....

 

Χαχαχαχαα, πραγαμτικα γαματα και τα δυο:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Αυτό που δε καταλαβαίνω είναι ποιος θα κρίνει τι είναι πολύ ή λίγο εθιστικό, καταστρόφικό, σκληρό για εμένα, με ποια κριτίρια και με ποια σιγουριά?

Βουνό που φένεται κολαούζο δεν θέλει λένε στα μέρη μου.Ρωτάς αν είναι σκληρά τα φρούτα, απαντούσα στο προηγούμενο ποστ που μου απαντησες απορώ τι δε καταλάβες.Ελεγα οτι είναι ένα και το αυτό η καταστροφικότητα απο τα φρούτα με τα σκληρά ναρκωτικά.Δεν ξέρω αν έχεις ασχοληθει ποτε με τσόγο αλλα ρώτα κάποιον που ξέρει και θα σου πει οτι ο εθισμος απο τον ηλεκτρονικό τσόγο ειναι ενα απο τα ποιο καταστροφικα πραγματα για την κοινωνια.Είχαν διαλυθεί χιλιάδες σπίτια τότε που τα έιχαν ελευθερα εδω στην ελλαδα, και ρώτα λιγό τι γινετε με τα σπίτια και τους κατοικους που ζουν κοντα στο λουτρακι και αλλα καζινα, τα μισα είναι κατεστραμενα.Ποια σιγουριά χρειάζετε λοιπόν για να βγάλεις συμπέρασμα όταν σαου λέω οτι ο άλλος χωριζε γιατι τον πεταγαν εξω απ το σπιτι επειδει ειχε παρει δανειο εκατομυρίων με υποθηκη το σπίτι για να παιξει φρούτα και εχανε τα χρήματα σε λιγες μέρες, ποσά των 50 εκατομυριων δραχμών τοτε και πάνω. Αυτά θερισαν κόσμο την περιοδο 1994-1998 νομίζω, μπορει και παραπανω και μετά τα απογόρεψαν το θυμάμαι γιατί τότε είμουν 21-25 χονων και είμουν φοιτητής, και σα χαζός είχα σπρώξει κανα 200000 δρχ.Πάλι καλά που κατάλαβα ότι χάνεις λεφτά χωρίς να το καταλάβεις και σταμάτησα πάνω στο 2μηνο την μαμακια, οταν βρίσκεσαι σε ένα φρουτάδικο και παιζεις χάνεις την αίσθηση της αξίας του χρήματος.Μπορεί να παιξεις 100 ευρώ και να πεις σιγά μωρε λίγα ειναι,και το λένε αυτό άτομα που με 100 ευρω περνάν αγοράζοντας τρόφιμα 3-5 μέρες για την οικογένεια τους, και ενας φοιτητης περναει και αυτος 3-5 μέρες κτλ.

Ηξερα παραδειγμα 70χρονου να παιρνει την σύνταξη 180000 δρχ και να τα τρώει στα φρούτα και να παραμιλάει μετά έξω απο το φρουτάδικο πως να πάει να πάρει φάρμακα γι συτόν και για την γυναίκα του που τον περίμενε σπίτι τους, ρε παιδια έλεγε ο αρωστος τι δικαιόλογια θα βρώ στην γυναίκα μου θα με σκωτώσει αν δε πάω λεφτα και κυριος φάρμακα.Επεζε με την υγεία του και την υγεία της κακομοιρας δλδ.

Αυτό το κοινωνικό κράτος θέλουν οι κοινωτικοί ετέροι μας και οι δικοί μας κυβερνητικοι, να μας κάνουν να παραμιλάμε και να μας στειλουν μερικα χρονια ποιο πριν στον άλλο κόσμο.Πράσσινες μέρες παιδια και μπλε μέρες πριν κάτι μήνες, τρέξτε να ψηφίσεται στις επόμενες εκλόγες.

Υ.Γ: ε βάιβαια τωρα εχουμε και νταβαδες τους γερμανουν τους γάλλους και την άλλη παρέα, βρε δε πα να γα.. που λέει και ο μπουγάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι πιο διεφθαρμενο αραγε,να πηγαινεις σε ιντερνεταδικα και να πληρωνεις 1-2 ευρω μονο ή να πηγαινεις στα καζινο κ να τα χανεις ολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 6 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...