Προς το περιεχόμενο

ati 4870 στα 160ευρω


eSATA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι σωστο ειναι. GDDR5 μνημες φοραει.

 

Παντως η εν λογο προσφορα δεν υπαρχει πλεον.

 

http://www.hardshop.gr/shop/item.asp?itemid=13655

 

υπαρχει την κατεβασε κιαλλο!!:P:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δε μπορω να καταλαβω γιατι η καρτα απ το steel ειναι καλυτερη απ τη στιγμη που εχει λιγοτερη μνημη και η τιμη της ειναι στα 195 ευρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δε μπορω να καταλαβω γιατι η καρτα απ το steel ειναι καλυτερη απ τη στιγμη που εχει λιγοτερη μνημη και η τιμη της ειναι στα 195 ευρω....

 

Τωρα ειναι στα 195 ευρω. Παραδοξως στο skroutz λεει 166. Τελος παντων, οταν την πηρα εγω, οι υπολοιπες ειχαν πανω απο 210 ευρω (σε Πλαισιο και e-shop) κι εμενα μου ειχε βγει 170, οσο δηλαδη οι 4850 1Gb.

Και, σορρυ κιολας, αλλα ξεκολληστε επιτελους απο το μεγεθος της μνημης. Αν για 4-5 fps δεχεται καποιος να πληρωσει 40 ευρω παραπανω για την ιδια καρτα, τοτε παω πασο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και, σορρυ κιολας, αλλα ξεκολληστε επιτελους απο το μεγεθος της μνημης. Αν για 4-5 fps δεχεται καποιος να πληρωσει 40 ευρω παραπανω για την ιδια καρτα, τοτε παω πασο.

 

 

εχει να κανει με τις αναλυσεις το θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πάλι οι διαφορές στα fps είναι πάνω κάτω όσα αναφέρει ο EliasKir :o

 

δλδ ειτε παιζεις σε 19 ειτε παιζεις σε 24 τα megabyte ειναι αδιαφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν εννοούσα ότι η διαφορά στις επιδόσεις ανάμεσα στις αναλύσεις είναι 4-5 fps, αλλά ότι η διαφορά στις επιδόσεις μιας 4870 512mb και μιας 4870 1gb είναι 4-6fps στα 1920χ1200 πχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν πρόκειται να κάνουν την διαφορά αν είναι τόσα λίγα τότε, έπρεπε να είχες πάρει δυνατότερη κάρτα γραφικών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...