Προς το περιεχόμενο

Τιμή HP Netbook για σκάνδαλο!


nokia8800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To να παρουσιάζει κανείς μία προσφορά και με το καλημέρα να βρίζει και 2 από τα μεγαλύτερα καταστήματα, ε εμένα δεν μου κάθισε καλά ρε παιδί μου...

Στην τελική δικαίωμά μου είναι πιστεύω να σχολιάσω την εικόνα που κατά τη γνώμη μου σχημάτισα από το συγκεκριμένο θρεντ...

Και σε κάποιον που ρώτησε πιο πάνω δεν κατάλαβα το "μεμπτό", του ότι είμαι 1 χρόνο μέλος, έναντι του παιδιού του ποστ, που είναι μόνο 9 μέρες μέλος...τι κουλό ήταν και δαύτο, ανάθεμα και αν το κατάλαβα...

 

Τεσπα, η γνώμη μου γνώμη μου και δεν ζήτησα από κανέναν να την ασπαστεί...

 

Πρεπει δηλαδη να εχει καποιος 10.000 μηνυματα για να να λεει την αποψη του? Εγω στα πρωτα post μου εθαβα τα linux . Τι παει να πει αυτο? Μηπως μου δινει λεφτα ο Bill Gates?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις δηλαδη;

δεν σου ερχεται σπιτι καθε εξαμηνο λογαριασμος με την επιταγη (υπογεγραμενη απο τον ιδιο τον Βασιλη κιολας);

 

καλα τωρα σοβαρα, ειτε δουλευει ο φιλος στο καταστημα ειτε οχι, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ και ενημερωσε για το συγκεκριμενο φορητο (ειμαι μελος εδω και 6 χρονια, αναγνωστης σχεδον απο τις αρχες αλλα σας διαβεβαιω οτι αυτο δεν σημαινει απολυτος τιποτα)

 

Πρεπει δηλαδη να εχει καποιος 10.000 μηνυματα για να να λεει την αποψη του? Εγω στα πρωτα post μου εθαβα τα linux . Τι παει να πει αυτο? Μηπως μου δινει λεφτα ο Bill Gates?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικαίωμα σας εδώ περιλαμβάνει την υποχρέωση σας να είστε ευγενικοί στη συμπεριφορά σας προς όλους και εντός θέματος στα μηνύματα σας.

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...