Προς το περιεχόμενο

HP Notebook 550


kingofgreece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομουν για netbook αλλα μηπως αυτο θα βολεψει πιο πολυ μιας και αυτο που με ενδιαφερει ειναι περισσοτερο το μεγεθος της οθονης, το dvd, το πληρες πληκτρολογιο και οχι η φορητοτητα και η αυτονομια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου εδωμέσα στο έχουν ξαναπει οτί μάλλον στα multirama δουλευεις και μας έχεισ ζαλίσει τον έρωτα. Εδωμέσα είναι για προσφορές πραγματικές όχι για celeron laptopakia που τα carfour πουλάνε τόσο εδώ και μήνεσ kai to pixmania τα έχει ξεπουλίσει και τώρα πουλάει τα τ1600 σε τιμή ποιο κάτω 20 ευρώ τιμή από αυτήν που γράφεις. Εκτός αν θεωρείτε προσφορά όταν καποιοσ σου παίρνει το κεφάλι και τελικά αποφασίζει να σου πάρει μόνο το σκαλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου εδωμέσα στο έχουν ξαναπει οτί μάλλον στα multirama δουλευεις και μας έχεισ ζαλίσει τον έρωτα. Εδωμέσα είναι για προσφορές πραγματικές όχι για celeron laptopakia που τα carfour πουλάνε τόσο εδώ και μήνεσ kai to pixmania τα έχει ξεπουλίσει και τώρα πουλάει τα τ1600 σε τιμή ποιο κάτω 20 ευρώ τιμή από αυτήν που γράφεις. Εκτός αν θεωρείτε προσφορά όταν καποιοσ σου παίρνει το κεφάλι και τελικά αποφασίζει να σου πάρει μόνο το σκαλπ.

 

Φιλε είσαι ο τελευταίος που θα καθίσω να ασχοληθώ και να αποδείξω την εγκυρότητα των όσων γράφω. Σε αυτά που και καλά με κατηγορείς εxώ απαντήσει ήδη. Αν εσύ δεν θεωρείς προσφορα το παραπάνω link απλά το προσπερνάς και δεν του δίνεις σημασία. Το ότι ΠΑΝΤΑ αναφέρομαι σε προσφορες το αποδεικνύει το ότι ποτε κάποιο θέμα που έχω δημιουργήσει εγώ δεν έχει κλειδωθεί από τους admin. Στην τελική αν δεν κάνω λάθος το thread είναι για προσφορες, ακόμα και αν δούλευα στα Multi με το να αναφέρω κάποιες προσφορες απλά ενημερώνω, πράγμα που τιμά την δυναμική του insomnia.gr και τον ανθρώπων που μπαίνουν κάθε μέρα μέσα. Καλο Πάσχα φιλε και καλά μυαλά. Ελπίζω να ξεζαλίστηκες...

 

PS: Όντως το Packard απο Pix φαντάζει καλύτερη προσφορά ακόμα και αν πρεπει να υπολογίσεις τα έ3οδα αποστολής 17,90. Αλλά είναι Packard...και όχι HP.

 

Πάω να σουβλίσω το αρνάκι... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκατε μια πραγματική προσφορά ηλεκτρονικού είδους σε κάποιο κατάστημα (ηλεκτρονικό ή μη) ; Αναφέρετε το σε αυτό το forum

αυτό λέει η περιγραφή του subforum

σκοπός είναι, όπως και στο γενεσιουργό thread να αναφέρουμε τις πραγματικές προσφορές(αυτές που απο προσωπική έρευνα βρίσκουμε οτι ισχύουν και είναι όντως οι χαμηλότερες τιμές στην αγορά) ώστε να μην μας κάνουν γιο-γιο πέρα δώθε τα καταστήματα με δήθεν προσφορές.

δεν είναι γραφείο τύπου κανενός καταστήματος

 

πες λοιπόν στα αφεντικά σου νυν ή πρώην να πληρώσουν κανένα μπανεράκι αν θέλουν να διαφημίσουν τη πραμάτεια τους, γιατί η τακτική σου ούτε υπηρεσία τους προσφέρει και κούρασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει, με τα υπολοιπα στο σκρουτζ, εχει 50 ευρω διαφορα.

Δηλαδη ποσο επρεπε να ειχε για αν θεωρειτε προσφορα? 200?

Τωρα θα μου πεις, αν ειναι ετσι, θα μπαινει ο καθενας και θα ποσταρει την χαμηλοτερη τιμη του σκρουτζ σε καθε προιον. Κατι που αξιζει, μεγαλα παιδια ειμαστε, εχουμε την ικανοτητα να κρινουμε αν μας συμφερει, ειτε γραφει προσφορα, ειτε οχι.

Οσο αφορα τα υπολοιπα, οι admin ειναι εδω για καποιο λογο. Οποτε εκαστος στο ειδος του.

Καλο Πασχα everybody. :-) :-) :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει, με τα υπολοιπα στο σκρουτζ, εχει 50 ευρω διαφορα.

Δηλαδη ποσο επρεπε να ειχε για αν θεωρειτε προσφορα? 200?

Τωρα θα μου πεις, αν ειναι ετσι, θα μπαινει ο καθενας και θα ποσταρει την χαμηλοτερη τιμη του σκρουτζ σε καθε προιον. Κατι που αξιζει, μεγαλα παιδια ειμαστε, εχουμε την ικανοτητα να κρινουμε αν μας συμφερει, ειτε γραφει προσφορα, ειτε οχι.

Οσο αφορα τα υπολοιπα, οι admin ειναι εδω για καποιο λογο. Οποτε εκαστος στο ειδος του.

Καλο Πασχα everybody. :-) :-) :-) :-)

ki εγω νομιζω οτι αυτες τις μερες δεν παιζει τπτ καλυτερο με 15.4 +dvd+hp...ισως αυτο με 2gb μνημη αλλα μερικοι βγαζουν αλλεργια στα fujitsu...http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.906307kαι παλι δεν εναι κατω απ το ψυχολογικο φραγμα των 349Ε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το τσιμπησα παντως. Αλλα θελει οπωσδηποτε κι αλλη μνημη, τουλαχιστον 2Gb για να τρεξει τα Βιστα ανθρωπινα.

Κατα τ'αλλα ειναι μια χαρα μηχανημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει το ίδιο αλλά με τον C2D επεξεργαστή στα 1,4. Του έβαλα άλλο ένα dimmάκι των 2GB (σύνολο 3GB) και το μηχάνημα πετάει! Είχε μέσα στην συκσευασία και XP downgrade CD τα οποία και εγκατέστησα χωρίς κανένα πρόβλημα. Γενικά πολύ ευχαριστημένος!

 

Δύο αρνητικά μόνο:

 

- ΔΕΝ έχει λαμπάκι για την ένδειξη λειτουργίας του σκληρού δίσκου

- Ο ήχος είναι αρκετά χαμηλός και στους 2 πρώτους μήνες λειτουργίας του μάλλον κάηκε το αριστερό ηχειάκι του γιατί δεν ακούγεται καθόλου. Δεν το πήγα στην αντιπροσωπεία γιατί δεν ήθελα να το λύσουν όλο για αυτό το θέμα, και απλά αγόρασα ένα setάκι ηχείων και όλα μια χαρά: και πιο δυνατά ακούγεται και πιο ποιοτικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...