Προς το περιεχόμενο

eshop.gr: Ενημερωτικό δελτίο 23/04/2009


leon00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

M'αρεσε το OP player...

 

Δε βρισκεις ευκολα 2,4 touch screen υψηλης αναλυσης και 8GB μνημη σε player στα 65€, οσο no-name και να ναι.

 

Και μην ακουσω τιποτα περι no name, το YEPO (ουαου) Mp3 player 2gb που παιζει και βιντεο, το οποιο πηρα πριν 3 χρονια ακομα δουλευει σα σκυλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M'αρεσε το OP player...

 

Δε βρισκεις ευκολα 2,4 touch screen υψηλης αναλυσης και 8GB μνημη σε player στα 65€, οσο no-name και να ναι.

 

Και μην ακουσω τιποτα περι no name, το YEPO (ουαου) Mp3 player 2gb που παιζει και βιντεο, το οποιο πηρα πριν 3 χρονια ακομα δουλευει σα σκυλι.

 

οκ λασι μην δαγκωνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα 8ες να κανεις παραγγελια κατι τι κωδικο θα βαλεις για την προσφορα?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 18:00 ----------

 

και νομιζω οτι ετσι δεν δειχνει τις τιμες της προσφορας γιατι αν θυμαμαι το vector gps τοσο ειχε κ πριν.... αν κανω λαθος διορθωστε... :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tυχερα ειναι τα no-name , εχω γυρισει 2 εγω & 1 3o "crypto" δε το αλλαξανε καν...

gum spycam το εχει "prosfora" παραλληλα με κινα:

 

http://cgi.ebay.com/Mini-2GB-DVR-Gum-Spy-Video-Recorder-Camera-Stick-Hidden_W0QQitemZ400044620521QQcmdZViewItemQQimsxZ20090421?IMSfp=TL0904211510002r4416

 

ατσα ε-σοπ!

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 19:27 ----------

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.999431

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα 8ες να κανεις παραγγελια κατι τι κωδικο θα βαλεις για την προσφορα?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 18:00 ----------

 

και νομιζω οτι ετσι δεν δειχνει τις τιμες της προσφορας γιατι αν θυμαμαι το vector gps τοσο ειχε κ πριν.... αν κανω λαθος διορθωστε... :X

 

μολις τωρα ξαναμπηκα μεσα

για τις προσφορες μου τις εδειχνε κανονικα με τις εκπτωσεις γιαυτο τις εβαλα ετσι

τωρα για τον κωδικο δεν χρειαζεται να συμπληρωσεις τιποτα -ετσι μου ειπαν οταν παραγγειλα ,το συστημα θα τις περασει με τις νεες τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω εγω κάτι?λετε το mp4 να αξίζει?γιατι είχα 2 no name το ενα προς αντικατασταση αλλου και τελικα κατεληξαν στην ανακυκλωση.γιατι τωρα σκεφτομαι σοβαρά να πάρω κανα philips ας πούμε ακόμη και mp3 player αλλα τλχιστον να μαι σιγουρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα ρωτησω, με την προσφορα του ιντερνετ της Forthnet, μπορουμε να κανουμε το παλιο καλο κολπο ωστε να τσιμπησουμε το ασυρματο ρουτερ και το mp3 δωρακι με 59ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...