Προς το περιεχόμενο

Maxtor 1tb με πολύμπριζο δώρο


o_magazatoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ή αλλοιώς στο ElectroWorld ο Maxtor 1tb κοστίζει 70€,με ένα πολύμπριζο δώρο.:lol:

 

ggoirfbelekzxiry40aj.jpg

 

Δεν ξέρω για πόσο,ούτε αν μ' αγαπήσανε ξαφνικά,είμαι και όμορφος πανάθεμά με.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το παραστατικό 141 ευρώ λέει.Εκτός αν δε βλέπω κάτι.

χ2 παιχταρά μου,χ2

 

Btw,που να ψάχνω για καλύτερα,όλο και κάποιο φιλαράκι θα χρειαστεί αυτή τη προσφορά....;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε μας δουλευεις? ο δισκος αν τον στρογγυλοποιησεις κανει 100€ τι 70€ λες? και το κουστουμι βλεπω ειναι 141! αρα? ποιος σε αγαπαει απλως μαλον την πατησες

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 10:27 ----------

 

Βαρα με δεν ειδα το 2 τεμμαχια καλα μαλον σε αγαπανε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει λάθος στην αποστολή,πήγα εγώ από κει και ενώ είχα υπολογίσει να πληρώσω ογδοντακάτι για ένα δίσκο,μου λέει ότι θα πληρώσω 70 και μου βάζει και ένα πολύμπριζο δώρο.Τον ρώτησα αν μπορώ να χρησιμοποιήσω αυτή του την κίνηση σαν διαφήμιση και δεν είχε διαπραγματευτική δυνατότητα σ' αυτό το επίπεδο.Οπότε αυτό το εξέλαβα σαν κατάφαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μάλλον φταίει που είμαι ξενύχτης (κοινώς: insomniac) κι επί 10 ώρες τροποποιώ 3000 γραμμές κώδικα από C σε C++... :mrgreen:

Κουράγιο αδερφέ μου και θεώρησε αυτή σου τη δουλειά σαν επένδυση στον επαγγελματισμό σου.Μακάρι να μπορούσα να σε συναγωνιστώ σ' αυτόν το τομέα.Η μόνη παραπλήσια με το αντικείμενο ενασχόλησή μου είναι το μέλημα του πως να γεμίσω τα 2tb μου.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω και εγώ, τελικά έκαναν λαθος και στα χρέωσαν τόσο; ή αυτή είναι η κανονική τους τιμή. (Προσφορά ημέρας);

Αν ήταν η κανονική τους τιμή είχε αρκετά κομμάτια;:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[/color]

Για να καταλαβω και εγώ, τελικά έκαναν λαθος και στα χρέωσαν τόσο; ή αυτή είναι η κανονική τους τιμή. (Προσφορά ημέρας);

Αν ήταν η κανονική τους τιμή είχε αρκετά κομμάτια;:rolleyes:

Κανένα λάθος,δεν ξέρω αν ισχύει ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο αυτό είναι προσφορά!!!

Τυχερέεεεεε.

Όσο σκέφτομαι ότι πλήρωσα 68 για 640 gb και χωρίς πολύμπριζο μου την δίνει.

Αλλά δεν πειράζει.

 

Και τώρα η ερώτηση αν τα έχεις ανοίξει είναι αθόρυβοι;;; Όλοι οι maxtor προ seagate εποχή ήταν τελέιως αθόρυβοι (τουλάχιστον οι δικοί μου) για τους νέους δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα και εγω τηλ στο καταστημα των βριλησιων αλλα τιποτα μαλιστα μολις του ειπα την τιμη πηγε να βαλει τα γελια και μετα αρχιζε να μου λεει για προτιμολογια χωρις ΦΠΑ κλπ

Κριμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο αυτό είναι προσφορά!!!

Τυχερέεεεεε.

Όσο σκέφτομαι ότι πλήρωσα 68 για 640 gb και χωρίς πολύμπριζο μου την δίνει.

Αλλά δεν πειράζει.

 

Και τώρα η ερώτηση αν τα έχεις ανοίξει είναι αθόρυβοι;;; Όλοι οι maxtor προ seagate εποχή ήταν τελέιως αθόρυβοι (τουλάχιστον οι δικοί μου) για τους νέους δεν ξέρω.

Ακόμη δεν άρχισα να τους φορτώνω,αλλά ξέρω ότι δεν ακούγονται.Έχω πέντε από δαύτους...

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 13:46 ----------

 

Πηρα και εγω τηλ στο καταστημα των βριλησιων αλλα τιποτα μαλιστα μολις του ειπα την τιμη πηγε να βαλει τα γελια και μετα αρχιζε να μου λεει για προτιμολογια χωρις ΦΠΑ κλπ

Κριμα...

Για πάρε τηλέφωνο μήπως ισχύει στη Ν.Σμύρνη.Όπως βλέπεις,τιμολόγιο έχω scanάρει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...