Προς το περιεχόμενο

Case απο Macpro??


Street-Fighter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Όντος μόνο ebay, και πολύ ακριβό μάλιστα..

 

Και αυτό στην υπογραφή σου

 

My mac pro = p5kc- E8200-ram 4gb-ati 3850- 800 watt τροφ.

 

Είπαμε όχι και = mac pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πιο φτηνή λύση, μιας και κουτία από MacPro δε βρίσκονται εύκολα, είναι να αγοράσεις ένα μεταχειρισμένο G5 που έχει το αντίστοιχης αισθητικής κουτί μιας και από ότι κατάλαβα για placebo μιλάμε.

Έτσι θα είσαι πιο κοντά στο να "νομίζεις" ότι έχεις MacPro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό στην υπογραφή σου

Είπαμε όχι και = mac pro.

why not?

To μυλαρακι του λειπει μοναχα :-D

Το g5?

Να το κανω τι?

Απο την ιδια την apple δεν μπορω να παρω κανενα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κόστος του μεταχειρισμένου G5 με το "μυλαράκι" είναι περίπου ίδιο με το να αγοράσεις ένα κουτί.

Εναλλακτικά, μπορείς να στείλεις mail στον Στηβ στο [email protected] για να τον ρωτήσεις και εαν είσαι αρκετά τυχερός μπορεί και να σου απαντήσει ο ίδιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κόστος του μεταχειρισμένου G5 με το "μυλαράκι" είναι περίπου ίδιο με το να αγοράσεις ένα κουτί.

Εναλλακτικά, μπορείς να στείλεις mail στον Στηβ στο [email protected] για να τον ρωτήσεις και εαν είσαι αρκετά τυχερός μπορεί και να σου απαντήσει ο ίδιος.

 

δηλαδη 300 ευρω?

Να του στειλω και να του πω οτι το θελω για το hackingtosh μου η θα σπαστει?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως κάποτε που είχα κάνει μια έρευνα ήθελε και δουλίτσα για να βάλεις πισι σε κουτί από mac pro

 

μπα τσαπατσουλια ηθελα να κανω :P

Στο e bay βρηκα με 2 ευρω αλλα ειναι σε δημοπρασια :mad:

Τεσπα μαλλον με βλεπω να καθομαι με αυτο που εχω γιατι δεν ειμαι να δωσω τοσα χρηματα για ενα κουτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αυτό το tutorial που ακολούθησες ούτε G1 δεν έκανες :P

 

:lol::lol::lol:

οκ χαχαχαχα netbook είναι αλλά είναι ισάξιο με macmini ενα νετβοοκ ;) δεν λέω για τα καινούργια που εχουν την nvidia μέσα :-)

Κόψε ομως συνθεσουλα περσινή κάτω και έλα αμα ειναι να τα βάλουμε μια κόντρα με το δικό σου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ahahahahaa

μου αρέσουν οι κόντρες :P

 

gb p35-ds3l - q9600 - 8gb ram - 8600gts 256 :P

 

bios full modded από mac pro bios opensource - (βάζω original dvd leopard και κάνω install και παίζει με την μία χωρίς να πειραξω τίποτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ahahahahaa

μου αρέσουν οι κόντρες :P

 

gb p35-ds3l - q9600 - 8gb ram - 8600gts 256 :P

 

bios full modded από mac pro bios opensource - (βάζω original dvd leopard και κάνω install και παίζει με την μία χωρίς να πειραξω τίποτα)

 

Α οκ :lol::lol::lol: το ειπα γιατι πιστευα οτι εχεις μακ και ξερεις υπαρχουν κολλημενοι σε αυτα. :-D

btw το bios πως το περασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hahaaha! όντως υπάρχουν....

 

λυπάμαι αλλά την πήρα έτοιμη από φίλο στην σουηδία.... αν και πάλι θες injectors...

 

αλλά επειδή έχω ψάξει το θέμα με το (boot-123) chameleon 2rc1 μπορείς να το κάνεις 95% native.... έτσι το είχα πρίν και ήταν μία χαρά!

 

δεν ξέρω πώς το έχεις τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hahaaha! όντως υπάρχουν....

 

λυπάμαι αλλά την πήρα έτοιμη από φίλο στην σουηδία.... αν και πάλι θες injectors...

 

αλλά επειδή έχω ψάξει το θέμα με το (boot-123) chameleon 2rc1 μπορείς να το κάνεις 95% native.... έτσι το είχα πρίν και ήταν μία χαρά!

 

δεν ξέρω πώς το έχεις τώρα...

 

boot123 το εχω λογικά :P

Απο το cd τα έχω περάσει kalyway 10.5.2 αλλα τώρα είμαι στην 10.5.6 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...