Προς το περιεχόμενο

299€ laptop


o_magazatoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο Καρφούρ του Ιλίου υπάρχει στο ράφι, δεν ρώτησα όμως εάν έχουν απόθεμα. Για τα λεφτά του είναι ότι πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω παντως τσιμπησα ενα, σαν δευτερο το θελω για τα βασικα.

οποτε για τα λεφτα του ειναι μια χαρα! κοιταζα και για netbook,αλλα επειδη το θελω και για ταινιες πιο πολυ γιατι ειμαι φανταρος,προτιμησα αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι Celeron...

 

Μονο που ειναι διπυρηνος, ενω η μονη του διαφορά απο τους Core 2 Duo ειναι η πετσοκομμενη L2 cache του.

 

Και ειναι πολυ, ΠΟΛΥ πιο γρηγορος απο τον Atom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι Celeron...

 

Μονο που ειναι διπυρηνος, ενω η μονη του διαφορά απο τους Core 2 Duo ειναι η πετσοκομμενη L2 cache του.

 

Και ειναι πολυ, ΠΟΛΥ πιο γρηγορος απο τον Atom.

 

η μόνη του διαφορά με τους core duo μάλλον εννοείς...; τι celeron φοράει;

 

edit: να το φυλλάδιο τον T1600 φοράει

 

08_05_0950c.jpg

 

 

Celeron Duo 1.66http://ark.intel.com/cpu.aspx?groupId=38979

 

και εδώ ο αντίστοιχος Core 2 Duo στα 1.66 http://ark.intel.com/cpu.aspx?groupID=27253

και ο "πιο φρέσκος" Core 2 Duo στα 1.6 http://ark.intel.com/cpu.aspx?groupID=36686 για να συγκρίνετε. όπως βλέπεις georgeman δεν είναι μόνο η cache που λείπει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπορεις να μου πεις τοτε τις διαφορες των Core Duo με τους Core 2 Duo για laptop...?

 

 

 

Το σιγουρο ειναι οτι ειναι διπυρηνοι και οτι δεν εχουν καμια απολυτως σχεση με τους Atom, και ουτε το σχολιο "Celeron?... :S" ειναι αυτο που τους ταιριαζει.

 

 

 

Σε λαθος ανθρωπο διαλεξες να το πεις αυτο :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λυπάμαι αν τόχασες (σιγά μην περιμένουνε,the early bird catches the worm!),εγώ πάντως καβάτζωσα δύο,όλο και κάποιο φιλαράκι θα τόθελε...:devil:

 

Ρε o_magazatoras. Τι κάνεις ρε φίλε? Ο Δημήτρης είμαι. Ξέρω-ξέρω, χαθήκαμε, τι τα θες? Με θυμήθηκες, ε? Στα στρατό μαζί. Ωραία ήταν. Τέλος πάντων. Έμαθα πήρες και δεύτερο laptop για έναν φίλο, ε φιλαράκι? Κοίτα σύμπτωση. :-D

 

Και το χρειαζόμουνα. Κοίτα πως τα φέρνει καμιά φορά αν είσαι καλός άνθρωπος. Θα σε πάρω τηλέφωνο για να πούμε και από κοντά και να κανονίσουμε τα περαιτέρω. Ε τον o_magazatoras. :lol::lol:

 

 

Πλάκα κάνω. Δε πιστεύω να το πάρεις στραβά. :-)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να μου πεις τοτε τις διαφορες των Core Duo με τους Core 2 Duo για laptop...?

 

 

 

Το σιγουρο ειναι οτι ειναι διπυρηνοι και οτι δεν εχουν καμια απολυτως σχεση με τους Atom, και ουτε το σχολιο "Celeron?... :S" ειναι αυτο που τους ταιριαζει.

 

 

 

Σε λαθος ανθρωπο διαλεξες να το πεις αυτο :P

 

υπάρχει το site της Intel να ενημερωθείς πλήρως αν θες και αν γνωρίζεις αγγλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...