Προς το περιεχόμενο

Vodafone προσφορά φορητότητας


katcos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπό όρους θα μπορούσε να θεωρηθεί προσφορά:

 

Samsung i900v δωρεάν σε πρόγραμμα συμβολαίου με 45 ευρώ πάγιο

μέσω φορητότητας μόνο...

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1113

 

Το σκέφτομαι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και ρώτησα σήμερα. Δωρεάν στο Voda 45 το omnia 16gb, lg arena και nokia 5800. Για το omnia όντως είναι καλή προσφορά. Ομως το Voda 45 στην πραγματικότητα στοιχίζει 50 Ευρώ/μήνα, γιατί είναι και τα τέλη κινητής που είναι 5 Ευρώ. Θέλει 12μηνο συμβόλαιο και το πρόγραμμα αυτό μπορείς να το αλλάξεις στο οκτάμηνο, δηλαδή να το μειώσεις και να το κάνεις Voda 20 που στοιχίζει 22 Ευρώ/μήνα με τα τέλη κινητής. Αρα έχουμε και λέμε: 8Χ50=400 και 4Χ22=88 και τελική σούμα:488 Ευρώ για το omnia. Κάπου τόσο το βρίσκεις καινούριο και σου μένει και ο χρόνος ομιλίας. Για τα άλλα 2 κινητά δεν αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου κάνεις κανένα μαγικό? γιατί εμένα μου βγάζει να πληρώσω 300+ ευρώ στο site

 

 

επίσης εσύ φίλε που κάνεις τους υπολογισμούς λες ότι σου μένει και ο χρόνος ομιλίας. από που σου μένει δηλαδή αν δεν κάνεις το συμβόλαιο και αγοράσεις σκέτη συσκευή? θες να μας τρελάνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου κάνεις κανένα μαγικό? γιατί εμένα μου βγάζει να πληρώσω 300+ ευρώ στο site

 

Πας στο καταστημα και κανεις αιτηση φορητοτητας '' κλειδώνεις''την προσφορα με την αιτηση που κανεις και οταν ενεργοποιηθει η φορητοτητα πας και σου δινουν κινητο και sim...

 

επίσης εσύ φίλε που κάνεις τους υπολογισμούς λες ότι σου μένει και ο χρόνος ομιλίας. από που σου μένει δηλαδή αν δεν κάνεις το συμβόλαιο και αγοράσεις σκέτη συσκευή? θες να μας τρελάνεις?

 

λέει οτι αν θες να αγορασεις σκετη συσκευη δινεις τοσα οσα θα δωσεις και στην προσφορα , που ομως εχεις ''οφελος τα 320' καθε μηνα..;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου κάνεις κανένα μαγικό? γιατί εμένα μου βγάζει να πληρώσω 300+ ευρώ στο site

 

 

επίσης εσύ φίλε που κάνεις τους υπολογισμούς λες ότι σου μένει και ο χρόνος ομιλίας. από που σου μένει δηλαδή αν δεν κάνεις το συμβόλαιο και αγοράσεις σκέτη συσκευή? θες να μας τρελάνεις?

Αυτό που είπα είναι οτι αν κάποιος θέλει να πάρει το omnia σαν σκέτη συσκευή, τότε τον συμφέρει να το πάρει με την προσφορά της Voda γιατί θα πληρώσει τα ίδια χρήματα και θα του μείνει και ο χρόνος ομιλίας. Απλά πράγματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...