Προς το περιεχόμενο

[ΦΗΜΗ] Διαρροή προδιαγραφών του νέου iPhone


LaryHimura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τ ο ποιο επαναστατικο κινητο του αιωνα ..σε ολους τους τομεις και δεν ηταν απιστευτο ?...Αρε Ελληναρες

 

δεν θεωρησα στιγμη οτι προσφερει κατι παραπανω απο το touch και γι'αυτο δεν μπηκα και στη διαδικασια να το αποκτησω,το Ν82 που εχω κανει πολυ καλυτερα τη δουλεια που πρεπει να κανει ενα κινητο τηλεφωνο..τωρα,αν το νεο iphone εχει αυτα που αναφεροντε θα ειναι πλεον ενα αξιοπρεπες κινητο τηλεφωνο και οχι ενα πολυ καλο multimedia gadget που ειναι τωρα..αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα εχει πυξιδα? Θα ειναι τοσο αχρηστη οσο το υπαρχον GPS...?

Μα φυσικα θα βγει προγραμμα... να τωρα, σε λιγο... να το πετιεται...!

Το δουλεμα της 10ετιας εφαγαν οσοι περιμεναν παντως navigating προγραμμα...

Περιμενετε... μα τωρα, να, φτιαχνετε λεμε... σε λιγο θα το εχετε... ναι... το ετοιμαζει η ταδε εταιρια...

Τι σημασια εχει που το iphone 3G κυκλοφορει περιπου 1 χρονο... καμια!... αφου φτιαχνετε λεμε... ωχου... γραφικοι γινατε...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
θα εχει πυξιδα? Θα ειναι τοσο αχρηστη οσο το υπαρχον GPS...?

Μα φυσικα θα βγει προγραμμα... να τωρα, σε λιγο... να το πετιεται...!

Το δουλεμα της 10ετιας εφαγαν οσοι περιμεναν παντως navigating προγραμμα...

Περιμενετε... μα τωρα, να, φτιαχνετε λεμε... σε λιγο θα το εχετε... ναι... το ετοιμαζει η ταδε εταιρια...

Τι σημασια εχει που το iphone 3G κυκλοφορει περιπου 1 χρονο... καμια!... αφου φτιαχνετε λεμε... ωχου... γραφικοι γινατε...!!!

Το ξερεις πως μεσα στο ιδιο καζανι βραζεις και συ ε?;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ξέρω ένα παιδί που έχει πάρει άδεια για να μεταφέρει το destinator στο iphone και σε 2 μήνες αποτι υπολογίζει θαναι ετοιμο. οπότε και πρόγραμμα gps θα υπάρχει... αυτός ο τύπος είναι it σε ενα ατελιε που συνεργαζομαι. αν λέει ψέματα ή όχι θα δείξει 
και εγώ αυτό περιμένω για να πάρω το iphone. να μη χρειάζεται σύνδεση στο net για τη πλοήγηση με gps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερεις πως μεσα στο ιδιο καζανι βραζεις και συ ε?;)

 

Φυσικα... και εκει ειναι η διαφορα μας... εγω θελησα να γινω γραφικος... για να δειξω την γραφικοτητα που επικρατει στο γελοιο αυτο θεμα απο το πινγκ πονγκ που παιζει η apple με την garmin ή οποια αλλη περιμενουν με λυσα οι καημενοι χρηστες...

Οποτε, παρτε και μια πυξιδα... μεσω ενος προγραμματος που κατεβαζει μερικα MB το λεπτο (με το αζημιωτο φυσικα) θα κανει θαυματα... πληρωνε βλακα χρηστη... και φυσικα σιγα μην δινει οδηγιες... θα σου δειχνει οτι ειναι να δεις και τελος...

Πως με βρισκεις? καλυτερα ετσι? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Φυσικα... και εκει ειναι η διαφορα μας... εγω θελησα να γινω γραφικος...

Το ξερεις πως και το...υπολοιπο καζανι μπορει να ενστερνιστει την συγκεκριμενη δικαιολογια ε?

Πως με βρισκεις?Καλυτερα ετσι?;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σίγουρο είναι πως αν είναι λίγο πιο μαζεμένο από τα σημερινά iphones θα το πάρω!!! Άντε να δούμε πως θα τα πάει σε σχέση με τα windows mobile που έχω μέχρι τώρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες κατάφερε και μου 'φυγε το K800i μου ενώ έγραφα μήνυμα στο μπαλκόνι... τυχερός or not; Θα τη βγάλω κάνα μήνα με το αρχαίο μου κινητάκι (ένα P341i) μέχρι να 'ρθει. :P

 

Πάντως, σύμφωνα με αυτό - και συγκεκριμένα το:

 

Other technical details are reported to be an OLED touchscreen, 3.2 Megapixel camera, 256 internal memory, GPS, FM radio and built-in compass.

 

...θα έχει FM δέκτη, (όπως πολλά κινητά) κι όχι πομπό (!) όπως αναφέρεται στο αρχικό post. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερεις πως και το...υπολοιπο καζανι μπορει να ενστερνιστει την συγκεκριμενη δικαιολογια ε?

Πως με βρισκεις?Καλυτερα ετσι?;)

 

Προβλεψιμος θα ελεγα...

Ηταν μια αναμενομενη βαρετη απαντηση...

 

Τεσπα... το καζανι ακομα πιπιλαει την ετοιμασια του navigation προγραμματος?

Γιατι αν το "συντομα" και "under development" που ειχε πει η apple ειναι πανω απο χρονο... τοτε βραστα Χαραλαμπε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Προβλεψιμος θα ελεγα...

Ηταν μια αναμενομενη βαρετη απαντηση...

Ενω η δικη σου τοποθετηση περι iphone και gps ηταν απιστευτα πρωτοτυπη:lol:

Ξερω,εσυ"το διαλεξες":rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια μηπως ξερετε αν αυτο το καινουργο iphone 3G η καμερα βιντεο κληση ειναι μπροστα? Π.χ αν παρω καποιον με βιντεο κληση θα με βλεπουν μπροστα στη οθονη η οχι ??

ευχαριστω πολυ ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...