Προς το περιεχόμενο

Ξεκινώντας στο web design


snik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Από ελληνικό startup, ψάχνουμε νέους developers και graphic designers για την ομάδα μας. Απαραίτητη η επαφή με τα social media, καλή γνώση php, css. Το project είναι: www.kingspotter.com. Αν κάποιος ενδιαφέρεται και θέλει περισσότερες info, message me. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παίδες θα είχε τη καλοσύνη κάποιος να ενημερώσει αυτό το topic σχετικά με το άμα υπάρχουν νέα πράγματα πάνω στον τομέα? Ευχαριστώ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά να σας ρωτήσω, μια και αναφερθήκατε στην ιστοσελίδα του skai, πόσο μπορεί να κοστίσει για να φτιαχτεί ένα τέτοιο

site, έχει κανείς πείρα από τιμές?



Αζιο είδα το site , είναι ακόμα under construction, αλλά κάνε μια μικρή διόρθωση στο εισαγωγικό σημείωμα, εκεί που λέει

according to your.."wants", δεν είναι σωστό, "according to your needs" είναι η σωστή έκφραση. trust me.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσάμπα δεν γίνεται αφού κοστίζει λεφτά η κατοχύρωση οπότε πρέπει να πληρωθεί από κάποιον,το καλό είναι ότι με 20€ έχεις δικό σου όνομα.gr για 2 χρόνια που είναι σχεδόν δωρεάν.

 

π.χ.

http://www.papaki.gr/domain-names.htm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Καλησπερα φιλε μου!!!Ασχολουμε πολλα χρονια με διαφορα προγραμματα και εχω διαβασει αρκετα φορουμ!!!!Τετοια συμαντικη δουλεια πρωτη φορα βλεπω!!Συγχαρητηρια!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε μου!!!Ασχολουμε πολλα χρονια με διαφορα προγραμματα και εχω διαβασει αρκετα φορουμ!!!!Τετοια συμαντικη δουλεια πρωτη φορα βλεπω!!Συγχαρητηρια!!!!!!

 

Σε ποιό ακριβως αναφέρεσαι? Έιναι τόσο παλιό το topic αυτό που πραγματικά δεν καταλαβαίνω ποιός απαντάει σε ποιόν! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να πιστευω οτι παροτι ειναι παλιο το ποστ που ειχα γραψει, καποια πραγματα παραμενουν ακομα επικαιρα. Οπως καταλαβατε λογω των υποχρεωσεων μου δεν μπορεσα να συνεχισω να ενημερωνω το post για αυτο και εμεινε λιγο outdated. Αν καποιος εχει ορεξη να αναλαβει να το συμπληρωσει και να κανει τις αναλογες ενημερωσεις πολυ ευχαριστως να επικοινωνησει μαζι μου για να κανουμε τις αντιστοιχες αλλαγες  :-) .

 

Χαιρομαι αν βοηθησα καποιους να κανουν τα πρωτα τους βηματα και αν τους εδωσα εναν μικρο μπουσουλα για τον κοσμο του web design.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Sorry που σπαμαρω αλλα θα κάνω μια quick ερωτησουλα.

 

Ξέρει κανει τι είδους plugin εχει το συγκεκριμένο site οπου όσο διαβάζεις τόσο γεμίζει η μπάρα πάνω απο το κείμενο;

http://www.avclub.com/tvclub/helix-level-x-201700

 

Thank you

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...