Προς το περιεχόμενο

Τρομερή προσφορά notebook


zervakise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγήκε αυτή η προσφορά

 

http://www.infopcstore.gr/eshop/15-16-othonh/fujitsu-siemens/1094-fujitsu-siemens-esprimo-v6535-t3400-2gb-250gb-6-atokes.html

 

Εγώ το είχα αγοράσει 549€ αλλά τώρα βγήκε προσφορά στα 429€ και 10 άτοκες και έχει πάρα πολύ καλά χαρακτηριστικά

 

core duo t3400 2.16

ram 2gb

hdd 250gb

vga gma4500hd

 

και είναι esprimo Που είναι η ακριβή σειρά της fujitsu.

Σε αυτά τα λεφτά βρίσκεις μόνο celeron και sephron που είναι πολύ χαμηλότερων επιδόσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=14441

 

Εγω παλι προτεινω αυτο...

 

Πολύ καλό για να είναι αληθινό... δεν βλεπω να υπάρχει διαθεσιμότητα και η ημερομηνία παραλαβής άγνωστη.

 

Πολλές φορές αυτά γίνονται για διαφημιστικούς λόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

panos2000gr

Παράθεση:

Αρχικά καταχωρημένο από thanos75x Εμφάνιση Μηνύματος

http://www.play247.gr/index.php?main...ducts_id=14441

 

Εγω παλι προτεινω αυτο...

Πολύ καλό για να είναι αληθινό... δεν βλεπω να υπάρχει διαθεσιμότητα και η ημερομηνία παραλαβής άγνωστη.

 

Πολλές φορές αυτά γίνονται για διαφημιστικούς λόγους.

 

 

+1354 :lol:

αμα αυτο το laptop κοστιζει τοσο παω και το παιρνω τωρα!!!!:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το συγκεκριμενο μαγαζι εχω να πω τα καλυτερα.

Το πιο επαγγελματικο απο αποψη συμπερηφορας, το λεω εκ πειρας.

Απο το να κρινετε καντε ενα τηλεφωνο ρε παιδια ή καντε παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τουλαχιστον δεν μπορω να κρινω το εν λογω μαγαζι, αλλα με αυτα τα χαρακτιριστικα laptop σε αλλα γνωστα μαγαζια κανει τουλαχιστον 300 παραπανω, ανα παρ'ολα αυτα ειναι οντως αληθινη προσφορα τοτε προκειται για τεραστια ευκαιρια...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.play247.gr/index.php?main...ducts_id=14441

Το ιδιο laptop το ειχε το ZeroOne Θεσσαλονικη πριν λιγες μερες οπου οταν πηρα τηλ ειχε εξαντληθει λογω της φανταστικης τιμης. Υπηρχε και στην λιστα και για 10min που καθυστερησα οταν βγηκα για να παρω τηλ για εξακριβωση τιμης γιατι κι εμενα μου φανηκε μη λογικη... Οταν ξαναμπηκα δεν το ειχαν στη λιστα τους και μου ειπαν οτι ειχαν τοσες παραγγελιες οσες τα κομματια που ειχαν στοκ οποτε τωρα αναμενουμε.

Στο play247 ειπαν οτι το περιμενουν αλλα δεν ξερουν ποτε. Το μαγαζι ειναι πολυ καλο εχω λογαριασμο εδω και χρονια και ψωνιζω διαφορα. Εγω θα προτεινα να εχετε στην ακρη 600 ευροπουλα και να μπαινετε ανα τακτα διαστηματα να τσεκαρετε γιατι παλι μολις ερθει θα κανει φτερα λογω αψογης τιμης. Και μονο η καρτα γραφικων που εχει πανω σκοτωνει κοιταξτε τιποτα συγκριτικα και θα καταλαβετε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.play247.gr/index.php?main...ducts_id=14441

Το ιδιο laptop το ειχε το ZeroOne Θεσσαλονικη πριν λιγες μερες οπου οταν πηρα τηλ ειχε εξαντληθει λογω της φανταστικης τιμης. Υπηρχε και στην λιστα και για 10min που καθυστερησα οταν βγηκα για να παρω τηλ για εξακριβωση τιμης γιατι κι εμενα μου φανηκε μη λογικη... Οταν ξαναμπηκα δεν το ειχαν στη λιστα τους και μου ειπαν οτι ειχαν τοσες παραγγελιες οσες τα κομματια που ειχαν στοκ οποτε τωρα αναμενουμε.

Στο play247 ειπαν οτι το περιμενουν αλλα δεν ξερουν ποτε. Το μαγαζι ειναι πολυ καλο εχω λογαριασμο εδω και χρονια και ψωνιζω διαφορα. Εγω θα προτεινα να εχετε στην ακρη 600 ευροπουλα και να μπαινετε ανα τακτα διαστηματα να τσεκαρετε γιατι παλι μολις ερθει θα κανει φτερα λογω αψογης τιμης. Και μονο η καρτα γραφικων που εχει πανω σκοτωνει κοιταξτε τιποτα συγκριτικα και θα καταλαβετε :)

 

Επιτρέψτε μου να αμφιβάλλω αν ποτέ πουλήθηκε το συγκεκριμένο laptop από το συγκεκριμένο μαγαζί. Γενικώς να αμφιβάλλω αν έχει κυκλοφορήσει ακόμη. Το ZeroOne το είχε επί ημέρες στη σελίδα του (αυτό και ένα άλλο κατάστημα) πάντα με την ένδειξη "Αναμένεται". Σε εμένα δεν απάντησαν καν σε mail που τους έστειλα σχετικά με την τιμή, διαθεσιμότητα κτλ. αλλά ξαφνικά σβήστηκε το προϊον από το site. Και από την άλλη, αν όντως είχε εξαντληθεί, δεν νομίζω να το αφαιρούσαν τελείως. Θα αρκούσε να έχουν τη σχετική ένδειξη.

 

Στο play247 μου απάντησαν ότι περιμένουν ενημέρωση για την ημερομηνία διάθεσης (στο multirama διατίθεται κάποιο από τη νέα σειρά από την άλλη εβδομάδα αλλά όχι αυτό) αλλά μου σύστησαν να μην προχωρήσω ακόμη σε παραγγελία (ένδειξη για μένα ότι θα αλλάξει η τιμή). Αν φύσικα παραμείνει η ίδια, ευπρόσδεκτο και το χτυπάω αμέσως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τουλαχιστον δεν μπορω να κρινω το εν λογω μαγαζι, αλλα με αυτα τα χαρακτιριστικα laptop σε αλλα γνωστα μαγαζια κανει τουλαχιστον 300 παραπανω, ανα παρ'ολα αυτα ειναι οντως αληθινη προσφορα τοτε προκειται για τεραστια ευκαιρια...:-)

 

 

Πάντως σωστή η πρόβλεψη... ;)

Πέρα από την πλάκα, νομίζω και πάλι ότι αποτελεί μια αρκετά καλή επιλογή. Μένει να το δούμε και από κοντά κάπου (αν και θα αργήσει αυτό ακόμη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...