Προς το περιεχόμενο

Προσφορές για Παρασκευή 29/5/2009 σε καταστήματα Cosmote και OTEshop


DeMaitre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά παρόμοια προσφορά έχει μέχρι σήμερα και η Vodafone- επιδότηση 300 ευρώ για πάγια άνω των 35 ευρώ. Γνωρίζει κανείς με σιγουριά στους πόσους μήνες μπορούμε να αλλάξουμε πρόγραμμα, ώστε να κατεβάσουμε το πάγιο;

 

Μετά το πέρας των πρώτων τριών μηνών υπάρχει η δυνατότητα αναπροσαρμογής παγίου αλλά είναι πράγμα το οποίο δε βγαίνει προς τα έξω για ευνόητους λόγους...Πηγή αυτής της πληροφορίας ένας φίλος που δουλεύει σε κατάστημα Γερμανός.Αυτό το σκοπεύω να κάνω κι εγω μετά το τρίτο μήνα.Νομίζω ότι το πάγιο μετά διαμόρφωνεται σε κάτι λιγότερο απο 10 ευρώ(8,..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παρόμοια προσφορά έχει μέχρι σήμερα και η Vodafone- επιδότηση 300 ευρώ για πάγια άνω των 35 ευρώ. Γνωρίζει κανείς με σιγουριά στους πόσους μήνες μπορούμε να αλλάξουμε πρόγραμμα, ώστε να κατεβάσουμε το πάγιο;

Τι εννοείς παρόμοια προσφορά? Φορητότητα ή νέα σύνδεση? Το ρωτάω γιατί έχω ένα καρτοκινητό Voda και όπως καταλαβαίνεις δεν μπορώ να κάνω φορητότητα στη Voda, μόνο νέα σύνδεση.

Στο πλαίσιο που είχα ρωτήσει την τελευταία φορά που είχε τέτοιο πρόγραμμα η Voda, η κοπελίτσα μου είχε απαντήσει οτι αλλάζεις πρόγραμμα στους 3 μήνες. Ομως: α) πρέπει η ενεργοποίηση του χαμηλότερου πάγιου να γίνεται 1 μήνα μετά την αίτηση, δηλ. την αίτηση πρέπει μάλλον να την κάνεις στους 2 μήνες και β) δεν ξέρω αν έχει κάποια ποινή για το κατέβασμα του παγίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...γιατί έχω ένα καρτοκινητό Voda και όπως καταλαβαίνεις δεν μπορώ να κάνω φορητότητα στη Voda, μόνο νέα σύνδεση.

 

Μπορείς να ενεργοποιήσεις κάποιο άλλο καρτοκινητο (wind, cote και να το κάνεις φορητοτητα αν θες ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα Γερμανο μου ειπαν 5 μηνες & Voda 8...

:confused:

 

.

Στο πλαίσιο που είχα ρωτήσει την τελευταία φορά που είχε τέτοιο πρόγραμμα η Voda, η κοπελίτσα μου είχε απαντήσει οτι αλλάζεις πρόγραμμα στους 3 μήνες. Ομως: α) πρέπει η ενεργοποίηση του χαμηλότερου πάγιου να γίνεται 1 μήνα μετά την αίτηση, δηλ. την αίτηση πρέπει μάλλον να την κάνεις στους 2 μήνες και β) δεν ξέρω αν έχει κάποια ποινή για το κατέβασμα του παγίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ενεργοποιήσεις κάποιο άλλο καρτοκινητο (wind, cote και να το κάνεις φορητοτητα αν θες ...)

Δεν είναι σίγουρο οτι αυτό γίνεται αμέσως. Τι εννοώ: στη Voda μου είπαν οτι απο τη στιγμή που ενεργοποιείς δικό τους καρτοκινητό, τότε μπορείς να μεταφέρεις το νούμερο σε άλλη εταιρεία ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ. Ισως κάτι ανάλογο να ισχύει και με τους άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...