Προς το περιεχόμενο

Κάηκε ο charger?


Labfrog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά όπως είχα το mbp μου με το φορτιστή στο ρεύμα,ξαφνικά ακούω κάτι σαν τσσσσσ και μετά ένα παφ και ξαφνικά μυρίζει καμένο.....

 

 

Κάηκε? Τι κάνω τώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το macbook είναι καλά?

 

βγάλε το από τι μπρίζα και μύρισε να σιγουρευτείς ότι είναι ο φορτιστής που μυρίζει καμένο. αν είναι αυτός φυσικά μην τον ξαναβάλεις στο macbook, και πήγαινε τον στο apple store και ζητα να σου τον αλλάξουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι μένα μου είχε καεί αλλά στο mb.

Και πρόσφατα και σε μία γνωστή, πάλι σε mb white.

 

Έλενξε αν έχει μαυρίσει, λογικά θα έσκασε.

 

Αν είσαι στην εγγύηση καλώς, αλλιώς πάμε γι' άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι μένα μου είχε καεί αλλά στο mb.

Και πρόσφατα και σε μία γνωστή, πάλι σε mb white.

 

Έλενξε αν έχει μαυρίσει, λογικά θα έσκασε.

 

Αν είσαι στην εγγύηση καλώς, αλλιώς πάμε γι' άλλο.

 

Εχει μαυρίσει και μύριζε καμένο.

 

Το mbp ειναι μια χαρά ευτυχώς. Ρε σεις,απλά κάηκε! Στην ίδια μπρίζα το έβαζα εδώ και καιρό! Τι καιρό δλδ... 1 χρόνο τώρα μερόνυχτα!

 

Τώρα,σχετικά με την αλλαγή.... Το μακ το χω πάρει από αμερική. Και η παραγγελία έγινε online οπότε την απόδειξη την έδωσαν ονλινε. Που είχα στείλε όμως ένα mighty mouse στη rainbow για αλλαγή μου είπαν ότι δεν τη δέχεται η Apple. δηλαδή η αππλε δεν δέχεται την ίδια δικιά της απόδειξη? Θα τρελαθούμε? Καμιά ιδέα για το τι να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρε αν είναι στην εγγύηση ακόμα.

 

Αν σου βγάζει πως δεν είναι αλλά βάσει απόδειξης είσαι ακόμα στον χρόνο, μπορείς να στείλεις την απόδειξη στην Apple και να το ανανεώσουν.

 

Έπειτα απλά κλείνεις ραντεβού με Document και πας για αλλαγή.

Καλύπτεται και ο charger από εγγύηση? Δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά δεν θα καλύπτεται? Εξωτερικό εξάρτημα του υπολογιστή είναι αλλά δεν είναι να πεις πως το αγόρασες εσύ. Έρχεται με τον υπολογιστή. Λογικά πρέπει να καλύπτεται.

 

Όσο για το να κλείσω ραντευού, σου λέω απλά πως είμαι αλεξανδρούπολη. Άρα όπως καταλαβαίνεις..... Εξαρτομαι από rainbow.... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχει η Rainbow κατάστημα στην AXD? :P

Όπως θα το στείλεις στην μία θα το στείλεις και στην άλλη.

 

Θεωρεις δηλαδή ότι αυτή η document είναι καλύτερη? Από ποιά άποψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν καλημέρα :)

Κοίτα να δεις, προσωπικά 2 φορές έχω πάει και ήταν άψογοι στην εξυπηρέτηση. Οπότε κάτι που δε με χαλάει, δε το αλλάζω.

 

Από Rainbow έχω ακούσει διάφορες ιστορίες τρόμου, οπότε δε θα θελα να τις ανακαλύψω από πρώτο χέρι. That's all.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και σε σένα.:P

 

Ξέρεις κάνα τηλέφωνο για να επικοινωνίσω μαζί τους? Γιατί δεν βρίσκω κάτι στο site τους.

 

 

Όσο για την rainbow,μπορώ και γω να σου πω αρκετές ιστορίες τρόμου από πρώτο χέρι:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...