Προς το περιεχόμενο

backup φωτογραφιών του iPhone


tansap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια sorry αν εχει αναφερθει αλλα πως μπορω να σωσω τα video και τις foto που εχω τραβηξει με το iphone?

μολις εκανα synk τις επαφες μου μεσα απο το itunes και τις εχασα ΟΛΕΣ :mad::mad:

μην παθουμε τα ιδια και με τις φοτο..................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρώτα είναι sync (όχι synk)

δώσε λίγες πληροφορίες,είσαι σε osx η σε windows? βοηθα μας να σε βοηθήσουμε

ειμαι σε windows

oταν συνδεσα το iphone με το pc (itunes) πηγα κανονικα στη δευτερη καρτελα που λεει επαφες και το εβαλα να συγχρονιστει με το outlook(εχω το 2003 αλλα δε νομιζω να παιζει και ρολο).

πανω στο κινητο ελεγε " συγχρονισμος σε εξελιξη", αλλα το outlook δεν ειχε ανοιξει στην οθονη του pc (αυτο δεν ξερω αν παιζει ρολο)

μετα τον συγχρονισμο οι επαφες στο iphone χαθηκαν και στο outlook δεν ειχε περαστει τιποτα.

τις επαφες θα τις ξαναπερασω.... αυτο που φοβαμαι και δε θελω να χαθει ειναι οι foto και τα video των παιδιων....:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι σε windows

oταν συνδεσα το iphone με το pc (itunes) πηγα κανονικα στη δευτερη καρτελα που λεει επαφες και το εβαλα να συγχρονιστει με το outlook(εχω το 2003 αλλα δε νομιζω να παιζει και ρολο).

πανω στο κινητο ελεγε " συγχρονισμος σε εξελιξη", αλλα το outlook δεν ειχε ανοιξει στην οθονη του pc (αυτο δεν ξερω αν παιζει ρολο)

μετα τον συγχρονισμο οι επαφες στο iphone χαθηκαν και στο outlook δεν ειχε περαστει τιποτα.

τις επαφες θα τις ξαναπερασω.... αυτο που φοβαμαι και δε θελω να χαθει ειναι οι foto και τα video των παιδιων....:mad:

 

Στα Windows το iPhone φαίνεται ΚΑΙ ΣΑΝ ψηφιακή κάμερα. Μέσα στο My Computer θα το δεις κανονικά και μπορείς να τις τραβήξεις με το Camera Wizard των Windows. Δεν ασχολείσαι καν με iTunes / Outlook / Sync κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...