Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και το επόμενο Awakening καθυστερεί λίγο, είπα να ανεβάσω το προηγούμενο μέρος της σειράς για όσους ψήνονται :P

 

http://soundcloud.com/johndio/johndio-presents-awakening

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μόλις επέστρεψα από Sander Van Doorn@Cavo....έδωσε ρέστα το τυπάκι,τρελό πρόγραμμα.

 

Είχα δε την τύχη να συνομιλήσω για λίγο μαζί του στο κλείσιμο. Φιλικότατος,ευγενέστατος και χαβαλές.

 

Τσίμπησα και photo με την πάρτη του και εχω χεστεί από την χαρά μου...

 

Υποκλίνομαι απλά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμησου Chill, κανε μας την καρδια ακομα περισσοτερο μαυρη. Περιμενω Above and bayond στη Λευκωσια 27 του μηνα αλλα φοβαμαι παρα πολυ οτι δεν παιζει να μου παρω ρεπουδακι για να παω να γουσταρω. Ακριβουτσικο το entrance (40 ευρω) αλλα του πουστη, above and beyond ειναι αυτοι.

 

Και τωρα που την κανω για δουλεια τσιμπηστε αυτο το τιτανιο κομματι. Ειδικα μετα το 5:15 τα σπαει ασχημα.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rpsfSc4naLg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτό τα γραψα ikaruga :P Και όταν γυρίσω θα ανεβάσω και υλικό για την μουφασκιτο <3 και όποιον άλλο ενδιαφέρεται!!!

 

Σήμερα έχει digweed στο paradise και αύριο A&B στο cavo....ταπί σήμερα μόνο βενζίνη(2€ λίτρο) μαμ κ τσιγαρα,αύριο πίσω Αθήνα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επέστρεψα από Sander Van Doorn@Cavo....έδωσε ρέστα το τυπάκι,τρελό πρόγραμμα.

 

Αν κι είχα κλείσει το εισιτήριο, δεν πήγα τελικά να τον ακούσω =( Στεναχωριέμαι που δεν πήγα στο Cream φέτος, αλλά ουδέν κακόν αμιγές καλού καθώς Hawtin, Calderon και Osuna κβάντισαν το σύμπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κι είχα κλείσει το εισιτήριο, δεν πήγα τελικά να τον ακούσω =( Στεναχωριέμαι που δεν πήγα στο Cream φέτος, αλλά ουδέν κακόν αμιγές καλού καθώς Hawtin, Calderon και Osuna κβάντισαν το σύμπαν.

 

Κοίτα για τα δικά σου ακούσματα νομίζω πως δεν έχασες και κάτι. Ουσιαστικά το πρόγραμμα του ήταν promo των spinnin και doorn records στο μεγαλύτερο διάστημα, από τις 5 και μετά άρχισε το γαμήσι της trance για κανένα 2ώρο και κατά τις 7 έσβησε το neon του cavo και μπήκε έτοιμο set.

 

Τον doorn τον πέτυχα μόλις αποχωρούσε και έτσι είχαμε το τετ α τετ μας. Δεν ξαναπάω πουθενά χωρίς στυλό στις τσέπες. Στην Ιταλίδα που γνώρισα έσκασε αυτόγραφο με το κραγιόν.....σκέφτομαι σοβαρά να αρχίσω να βάφομαι :lol:

 

Το full του kangaroo που ανέβηκε πριν λίγες ημέρες. Έγινε κακός χαμός με το κομμάτι...Χοροπηδάγαμε ρυθμικά σαν καγκουρό, κάναμε τον γύρο του μαγαζιού κάμποσες φορές :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=s2ETa4OTnqY

 

Σε μια στιγμή πέταξε το voodoo people, όχι το original την ξεπατηκούρα της doorn records....εκεί και αν έγινε της πόπης. Ωραίο rmxάκι επίσης του koko με το somebody that I used to know - gotye που δεν μπορώ να βρω πουθενά.

 

Και το κομμάτι που συγκρατώ από την βραδιά αν και δεν είναι από τα "δικά μας" είναι αυτό......

 

http://www.youtube.com/watch?v=zb-2drwSx-s

 

Ξεσκιστήκαμε κυριολεκτικά.....Υπέροχη βραδιά. Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από μια βραδιά με αγαπημένο dj στα decks και να σε βρίσκει το ξημέρωμα στον λόφο του Paradise.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από μια βραδιά με αγαπημένο dj στα decks και να σε βρίσκει το ξημέρωμα στον λόφο του Paradise.

Υπάρχει. Ο ήχος στο main room του Amnesia. Ευχή και κατάρα σας δίνω, να ζήσετε έστω και για 30 δευτερόλεπτα αυτή την μαγεία μια μέρα. Όλοι οι διάβολοι και οι άγγελοι του κόσμου δεν θα φτάνουν να σας κάνουν καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει. Ο ήχος στο main room του Amnesia. Ευχή και κατάρα σας δίνω, να ζήσετε έστω και για 30 δευτερόλεπτα αυτή την μαγεία μια μέρα. Όλοι οι διάβολοι και οι άγγελοι του κόσμου δεν θα φτάνουν να σας κάνουν καλά.

 

Κοίτα να με φτιάξεις να πάμε μαζί σε κάποιο ASOT 600 και του χρόνου το καλοκαίρι συζητάμε και για amnesia :P

 

Θα μαι καλός συνοδός, δεν θα μιλάω, δεν θα κάνω τίποτα, απλά θα στάζω στο dancefloor :)

 

Το Kaleidoscope πως σου φάνηκε; Δεν με έκραξες και εντυπωσιάζομαι.......Γουστάρουμε, γουστάρουμε; Πες μου ότι σου αρέσει και το Rock The House από Afrojack (ένοχο μυστικό μου.....το λατρεύω)

Επεξ/σία από chill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επέστρεψα από Sander Van Doorn@Cavo....έδωσε ρέστα το τυπάκι,τρελό πρόγραμμα.

 

Απο 2009

 

10321_182498687232_3330487_n.jpg

 

Και την επόμενη Παρασκευή, μετά απο χρόνια απουσίας στα trance clubs, John O'Callaghan @ Circus, Montreal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να με φτιάξεις να πάμε μαζί σε κάποιο ASOT 600 και του χρόνου το καλοκαίρι συζητάμε και για amnesia :P

 

Θα μαι καλός συνοδός, δεν θα μιλάω, δεν θα κάνω τίποτα, απλά θα στάζω στο dancefloor :)

 

Το Kaleidoscope πως σου φάνηκε; Δεν με έκραξες και εντυπωσιάζομαι.......Γουστάρουμε, γουστάρουμε; Πες μου ότι σου αρέσει και το Rock The House από Afrojack (ένοχο μυστικό μου.....το λατρεύω)

Πήγα στο σόλο του Άρμιν στο privilege. Τελικά εξελίχθηκε στην πιο αδιάφορη βραδιά από τις υπόλοιπες. Δεν το μετάνιωσα που πήγα, γιατί μιλάμε για υπερθέαμα, αλλά άνετα την αντάλλασσα με άλλο σκηνικό. Τα μοναδικά tunes που με αρρώσταιναν ήταν παραγωγές της Coldharbour (από Schulz, Khoma,Mr. Pit κτλ) επειδή όλοι παίζουν progressive trance και παίρνουν κεφάλια.

Κομμάτια σαν το Kaleidoscope ή το Rock the house δεν τα πολυμπορώ να πω την αλήθεια μου. Αποτέλεσμα γενικά, ήταν να αποφασίσω ότι ταξίδι για trance event θα κάνω πλέον μόνο σε σόλο του Herr Markus ή της Coldharbour. Αφού δεν με συγκίνησε το ASOT στο μεγαλύτερο κλαμπ του κόσμου, δεν βλέπω να με συγκινεί πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...