Προς το περιεχόμενο

ΕΚΛΑΠH BMW R1200 C Montauk


alexookah2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 5-07-09 τα ξημερώματα μου κλέψαν την αγαπημένη μου μηχανή BMW R1200 C Montauk. Μία μηχανή η οποία δεν κυκλοφορεί πολύ και είναι σπάνιο μοντέλο...

122_0401_01z+2004_bmw_r1200c_montauk+front_side_view.jpg

Έχω 2 εξτρα βαλιτσάκια + Κάθισμα πίσω.

Δεν μπορώ ακόμα να το συνειδητοποιήσω πως μου την έκλεψαν ενώ ήταν ακριβώς κάτω από το σπίτι μου:confused:

:cry:

Χρώμα: Ασημί-Γκρί

Θεσσαλονίκη-Τούμπα.

Η Πινακίδα είναι: NKY 810

Δίνεται αμοιβή 2000 €

Θα παρακαλούσα όποιος γνωρίζει κάτι για την μηχανή μου να επικοινωνήσει μαζί μου στο 6977 301 632

Εάν έχετε να προτείνεται κάτι για να με βοηθήσει στην εύρεση τις μηχανής μου ας μην διστάσει...

Σας Ευχαριστώ Πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μλκεία...

Θα έχω το νού μου μιας και κυκλοφορώ αρκετά εκει γύρω.

Την είχες κλειδωμένη;

Καλή ιδέα είναι να ξεκινήσεις για δεντροπόταμο μια βόλτα μήπως και την πάρει πουθενά το μάτι σου προς τα εκεί.

Απο αστυνομία έχεις λίγες πιθανότητες αλλα ποτέ δεν ξέρεις...

Ανταλλακτικά δεν νομίζω να γίνει. Αυτούσια φαντάζομαι θα φύγει σε άλλο χρώμα και πιθανόν και σε άλλη πόλη. Μια βόλτα επίσης απο καμια σταυρούπολη/εύοσμο και ντεμέκ αναζήτηση για αγορά σχετικής μηχανής δεν είναι κακή ιδέα.

Καλή τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης μια που εισαι τουμπα κανε μια βολτα στο αναχωμα (τουμπα με πυλαια) περπατησε το ολο γιατι κατα καιρους βλεπαμε πολες μηχανες πεταμενες εκει (ακριβες οχι παπακια κ τετοια που τις καβατζωνανε για βολτες κ επειδη δεν μπορουσαν να τις σπρωξουν μετα τις παρατουσαν εκει μεσα)

καλο κουραγιο φιλε μου κ ευχομαι να την βρεις την μηχανη σου γιατι ειναι κ γαμω τα κομματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης ψαχνε και τις αγγελιες κυριως του αγγελιοχωρου μπας και βρεις τιποτα.Κριμα παντως γιατι ειναι σπανια μηχανη,εγω πρωτη φορα τη βλεπω και μακαρι να την πετυχω και καπου γιατι συχναζω σε κεινα τα μερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνεται αμοιβή 2000 €

Προσεχε μην χασεις και την αμοιβη(για μενα ακυρωσετην), οπως λενε και τα παιδια μονο το εντατικο ψαχτηρι ισως αποδωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για ψαξε εδω ισως να να ναι καποια απ αυτες,εχει και το δικο σου μοντελο μεσα

 

http://www.car.gr/classifieds/bikes/?va=r1200&co=&ten=&ca=&cr=&bre=&ag=&rg=&pg=1&tmi=&fu=&bmi=&hi=&ben=&c=43&ma=298&tpo=&tre=2009&bpo=&bpr=&so=dm&tpr=&or=d

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...