Προς το περιεχόμενο

Αγορά τροφοδοτικού.


kostas_22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον σκεφτομαι να αγορασω αυτο

HIPER HPU-4S425 425W ACTIVE PFC

Αποτι διαβασα εδω φαινεται να ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του.Το συστημα μου αποτελειται απο phenom2 720 εναν 640 σκληρο + εναν εξωτερικο, καρτα γραφικων την ενσωματωμενη 3200(με προοπτικη αναβαθμισης στην καρτα)και σκοπευω να κλοκαρω λιγακι,

Σιγουρα το τροφοδοτικο θα ειναι καλυτερο απο ενα 350αρι του μισου κιλου που δουλευει το συστημα τωρα απροβληματιστα (αλλα με αρκετο θορυβο) 2 μηνες τωρα.

Το εχει δοκιμασει κανεις το hiper η θα φαω καμια φολα;

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ένα σύστημα που δεν έχει σοβαρές ενεργειακές απαιτήσεις είναι καλή αγορά.

Σίγουρα δεν είναι ότι καλύτερο, ούτε μπορείς να το θεωρήσεις "επένδυση", αλλά τις ανάγκες κάποιου που δεν έχει λεφτά να ξοδέψει για psu θα τις καλύψει, ως ένα βήμα παραπάνω από τα noname.

 

Το link που παραθέτεις πάντως δεν μπορεί να θεωρηθεί review or something.

Απλά κάποιος το έβαλε σε ένα σύστημα και του δούλεψε.

(σιγά το νέο).

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη προτεινεις να προχωρησω στην αγορα;Ασ πουμε μια 4850 θα υη σηκωνει;Σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα αυτη τη στιγμη δεν εχω να διαθεσω 50++ να παρω ενα πιο ποιοτικο.Οσο για το λινκ που εδωσα σιγουρα δεν ηταν review αλλα ηταν το μονο που μπορεσα να βρω σχετικα με το συγκεκριμενο τροφοδοτικο.Δεν ξερω καποιον που να το εχει δοκιμασει.

Υπαρχει καποια αλλη καλυτερη προταση σαυτα τα χρηματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη προτεινεις να προχωρησω στην αγορα;Ασ πουμε μια 4850 θα υη σηκωνει;Σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα αυτη τη στιγμη δεν εχω να διαθεσω 50++ να παρω ενα πιο ποιοτικο.Οσο για το λινκ που εδωσα σιγουρα δεν ηταν review αλλα ηταν το μονο που μπορεσα να βρω σχετικα με το συγκεκριμενο τροφοδοτικο.Δεν ξερω καποιον που να το εχει δοκιμασει.

Υπαρχει καποια αλλη καλυτερη προταση σαυτα τα χρηματα;

 

Σε αυτά τα χρήματα όχι.

Μετά πας στο 50ρικο, και σε άλλη βαθμίδα ποιότητας βέβαια.

 

Μια 4850, ναι θα την σηκώσει. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...