Προς το περιεχόμενο

TERA: The Exiled Realm of Arborea


UpToDate_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πφφφ το πηρα απο το offgamers με 42 δεν το είχα εμπιστοσύνης το digitalstore.gr πάντως με 10 ευρώ μπορεί να το κανεις το standard σε collectors.

:confused: με 42,99 digital, την στιγμη που μπορεις να παρεις physical + pcc + headstart , με 35 απο το digitalstore.gr, που ειναι σχεδον ιδια τιμη με το zavvi?

καλα digital ce αντι physical μιλαμε για τρελλη χαζομαρα...

t-shirt, art book, trading card, map of tera αντι τι? digital pdf book/soundtrack/map? lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

plaisio. public, cdmedia, που μπηκα χτες και το ειχαν πριν καμια εβδομαδα στα site τους δεν εχουν πια CE....μαλλον ξεπουλησαν....

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι συμβαίνει ρε παιδιά.Γύρισα σπίτι και το είδα ότι είχε φτάσει μόνο 9% και κατέβαζε με 30kb/s.Καταλάθος το έκλεισα και τώρα που πάω να ξαναμπώ μου πετάει Please stay tuned till Headstart begins at 3pm CET.Και από πίσω φαίνεται Patch progress 100% complete.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τα κατάφερες να το κατεβάσεις αφού είναι down υποτίθεται?

το ειχα ανοιχτο απο εχτες και δν το εκλεισα καθουλου....και οταν εκανε apply το patch με το που παει να ανοιξει μ εβγαλε το μνμ με το downtime...

μια ερωτηση ακομα με την 6990m θα μπορω να τα εχω ολα τα settings στο μαξ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρήγγειλα χθες από το zavvi. Τον κωδικό για το headstart και το pcc δε μου τον έχουν στείλει ακόμα όμως. Υπάρχει περίπτωση να τον στείλουν σήμερα ή να ακυρώσω τη παραγγελία και να το πάρω από αλλού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

digitalstore.gr γτ να δινετε τα λεφτα σας εξω? ενω εδω ειναι κ φθηνοτερο...μιλησα στο τυπο το πρωι και το απογευμα μ εδωσε τον κωδικο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη έχουν ξεκινησει τα πρώτα προβλήματα με πρώτο και καλύτερο την αδυναμία διαγραφής χαρακτήρα. Εγώ τελικά δεν έκανα χαρακτήρα χθες μιας και ο essenia οπου εχει μπει πανω από το 50% του Guild μας ηταν φουλ. Ευελπιστώ σήμερα με το headstart να ανοίξουν και τον essenia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη έχουν ξεκινησει τα πρώτα προβλήματα με πρώτο και καλύτερο την αδυναμία διαγραφής χαρακτήρα. Εγώ τελικά δεν έκανα χαρακτήρα χθες μιας και ο essenia οπου εχει μπει πανω από το 50% του Guild μας ηταν φουλ. Ευελπιστώ σήμερα με το headstart να ανοίξουν και τον essenia.

ααααα το περιμενουμε τοσο καιρο και αρχισανε οι χοροι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...