Προς το περιεχόμενο

Σκέψη για αλλαγή επεξεργαστή


makisss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Εκτοοοος, κι εαν παιζεις GTA IV :P (ειναι απο τα ελαχιστα που εκμεταλλευονται quad core).

Η 23ρα σου τι αναλυση εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 23άρα έχει μέγιστη ανάλυση 1920χ1080.Παρεμπιπτόντως,στο GTA IV είμαι στην τελευταία πίστα.Αν και μέχρι τώρα μόνο στην 19'' το έχω παίξει,στην 23'' έχω δοκιμάσει το pro και το nba 2k9 και παίζουν τζάμι!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
στην 23'' έχω δοκιμάσει το pro το nba 2k9 και παίζουν τζάμι!;)

 

Το NBA 2K9 σε 1920χ1080 ακόμα και σε 1280χ1024 μου κάνει κολληματάκια άμα τα έχω όλα high...

 

Η ειλικρινεια και η ελλειψη αντιφασεων μου αρεσει :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!Σκέφτομαι μόλις επιστρέψω από τις διακοπές να κάνω μια ψιλοαναβάθμιση στο pc μου.

 

Δεν έχει νόημα να σου προτείνουμε από τώρα γιατί οι τιμές μεταβάλλονται συνέχεια.

Μόλις επιστρέψεις από τις διακοπές αξίζει να το ψάξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λέω παίζουν τζάμι εννοώ ότι είναι απόλαυση να τα παίζεις σε τέτοιες αναλύσεις!Το pro όντως το παίζει απροβλημάτιστα χωρίς κολλήματα,χωρίς τίποτα!Το NBA κανει κάποια κολληματάκια μάλλον έχω χαμηλά fps.Δεν κατάλαβα την έλλειψη ειλικρίνειας που λες και δεν έχω κανένα λόγο να σου πω ψέμματα,απλά ίσως χρησιμοποίησα λάθος διατύπωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε καθε περιπτωση, νομιζω οτι εδω θα ειμαστε και μετα το τελος των διακοπων να το ξανασυζητησουμε, και οτι σε οποιαδηποτε αγορα και να προβεις τωρα το μονο που θα εχεις κανει ειναι να πεταξεις τα λεφτα σου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...