Προς το περιεχόμενο

DWREAN THLEFWNA XWRIS THLEKARTA 807 2000 !!


CamClone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

**********************************************************************

* N O D E : S A P P H I R E - S S 7 - G W 1 ( H E R A K L E I O N ) *

**********************************************************************

* W A R N I N G *

* UNAUTHORIZED ACCESS IS SUBJECT TO CIVIL-CRIMINAL PENALTIES *

* ALL ACCESS TO THIS SYSTEM IS LOGGED WITHOUT FURTHER NOTICE *

**********************************************************************

 

 

User Access Verification

 

Username:

 

{ auto to termatiko vgainei otan kaleis PLEON apo to Hrakleio to 8072000

{ Opws grafei kai to minima pio panw ...MHN EPIXEIRHSEI KANENAS NA DIKOMASEI TYXAIA USERNAMES kai sxetika DIOTI AUTH THN FORA DEN 8A MAS THN XARISOUN !! { den katalavainw vevaia ton logo pou ebalan to Modem tou Kendrou tous epanw se tetoio arithmo 807 .

auta en oligis.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δηλαδή συγνώμη ας πούμε οτι με το που βγήκε το παλικάρι την πρώτη φορά και μας είπε γι'αυτό το νούμερο, τσακίστηκα εγώ στο καρτοτηλέφωνο και τηλεφώνησα σε όποιον γνωστό μου γουστάρω, ας πούμε στους γονείς μου στην επαρχία. Οι έρευνες δε μπορούν να αρχίσουν απο τον παραλήπτη του τηλεφώνου και να φτάσουν με τον α ή το β τρόπο σε μένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον οσες φορες δοκιμασα τον αριθμο εδω και 3 ημερες ολο μιλαει , τελικα μαλλον δεν βλεπω να μας χρησιμευει σε τιποτα εκτος αν εχετε παιδια αλλη εξηγηση για το συνεχες βουητο στο ακουστικο μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote LL_NEO:</font><hr> Δηλαδή συγνώμη ας πούμε οτι με το που βγήκε το παλικάρι την πρώτη φορά και μας είπε γι'αυτό το νούμερο, τσακίστηκα εγώ στο καρτοτηλέφωνο και τηλεφώνησα σε όποιον γνωστό μου γουστάρω, ας πούμε στους γονείς μου στην επαρχία. Οι έρευνες δε μπορούν να αρχίσουν απο τον παραλήπτη του τηλεφώνου και να φτάσουν με τον α ή το β τρόπο σε μένα; <hr /></blockquote>

 

 

Fisika kai mporoune.Mporoune na doune pou kai pios kalese,na doun ti diarkeia kai akoma na vroun kai ti exoun pei.Apla den nomizo na katoxironei nomika ton ote h xrhsh tou parapano arithmou.Prin dhladh den edine tipota periorimous eno tora exei warning...Epomenos den iparxei pisteyo kapio problhma...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθώ το post "εν τη γεννέσει του"...

 

Συνέλθετε λίγο παίδες(lol,με την καλή έννοια πάντα),είναι δυνατόν να συγκροτηθεί τόσο άμεσα η κρατική μηχανή και να προσδιορίσει προτεραιότητες(ανακρίσεις-εξακριβώσεις-εγγραφές και βάλε ό,τι σου κατέβει...);Μιλάμε για την όμορφη χώρα που ζούμε,την Ελλαδάρα μας!!!Τι λέτε τώρα;Φανταστείτε τα έξοδα για ένα τέτοι project,όλοι θα τους κράξουν(για τη μαλακία τους να αφήσουν τέέέέτοια τρύπα),ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να βρεθεί άκρη με τπτ,έιναι δυσανάλογο με τις δυνατότητες της κρατικής μας μηχανής μια τέτοια κίνηση,με λίγα λόγια "Θα μας κάνουν μήνυση"(πως λέμε: "θα σου κάνω μήνυση,ή θα σε κάνω μήνυση;->θα μου κλάσεις τ@ρχιδια")...

 

Όποιος έχει όρεξη,άς ψάξει και για άλλα νούμερα...Αν έχει και την καλωσύνη να τα δημοσιοποιήσει,ακόμα καλύτερα.Αν θέλει να τα δώσει στους κολλητούς του μόνο,πάλι μάγκας θάναι...

 

Ας μην κολλάμε σε τέτοιες λεπτομέρειες,μου θυμίζει-παλιάάάά-τα κέντρα(τζαμπέ) των παροχέων κινητής τηλεφωνίας,πλάκα είχε τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι έχουν πει, μάλλον δε θα τους χρησιμέψει για τον απλούστατο λόγο οτι αν προκύψει οτι ξέρουν κάτι τέτοιο, θα με κάνουν πλούσιο. Απο κει και πέρα και γω αυτό σκέφτηκα. Κανείς δε μας είπε οτι απαγορεύεται, και δεν ακούγεται καν σχετική προειδοποίηση απο το τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως η υποθεση δεν επρεπε να παρει εκταση και απο οτι ειδα το 8077000 μιλα συνεχεια εδω και μερες, μαλλον καποιοι πηραν χαμπαρι τι συνεβη, οπως και ναχει ο φιλος μας εκανε οτι μπορουσε αφου ουδεις απαγορευσε καποια κλήση απο δημοσιο τηλεφωνο. Στο εξωτερικο να δειτε τι γινεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eixa na mpo kati meres sto topic...leme oti den doulevei edo kai kairo (eimai agglia kai den me kaiei toso to thema)min rotate sinexeia ta idia.kai min petagete o kathe asxetos kai na leei stile mou pm otan to vreis.as iparxei ligo respect se kapious pou einai pio polli kairo edo mesa..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, δοκίμασα και εγώ αυτό το νούμερο χτές σε καρτοτηλέφωνο και με βγάζει σε μια εταιρία τηλεπικινονιών, και μου ζητάει αριθμό κάρτας για να πάρω τηλέφωνο. Φαίνεται είχε κάποιο πρόβλημα το κέντρο τους και γι'αυτό τηλεφωνούσατε τζάμπα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...