Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

phanispal εχεις χειριστηριο; αν εχεις απλα δοκιμασε και τα 2 και δες τι σε βολευει 

 

πιστευω ομως οτι ενα παιχνιδι με καταβολες κονσολας ουσιαστικα θελει το χειριστηριο του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ναι, ένα Rumblepad της Logitech και ένα Dual Shock 3.

 

Κι εγώ αυτό λέω, τα έως τώρα Tomb Raider ήταν άκυρο να παιχτούν με keyboard, αυτό δεν ξέρω αν θα αλλάξει τα δεδομένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οχι μονο, τα περισσοτερα παιχνιδια 3ου προσωπου βολευουν καλυτερα με χειριστηριο 

 

ασχετο , σχετικο , δεν ξερω αν εχεις δει αυτο το χιπστερα στο gamespot που δεν εχει παιζει ποτε tr στη ζωη του και παιζει αυτες τις μερες τα παλια (με πληκτρολογιο κιολας και δε τη παλευει μια ) 

 

http://www.gamespot.com/tomb-raider-iii-adventures-of-lara-croft/videos/falling-in-love-with-lara-tomb-raider-iii-6404265/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα και άλλα video.Περιμένω κάτι καλό.

 

Μην βλεπεις αλλα ρε συ. Αφου πριν μερες εγραψα οτι ειναι πολυ καλο το παιχνιδι και αυτο παιζοντας την εκδοση για PS3. Αν δεν κανουν καμια πατατα στο porting ετοιμασου για μαραθωνιο 15ωρο διοτι θα κολλησεις.

Το σταματησα στο 1/3 στο PS3 για να παιξω σημερα την pc εκδοση (ξεκλειδωνει σε λιγες ωρες με New Zealand vpn). Οπως ειχα γραψει ειναι σαφως ανωτερο του UC3 και καλυτερο σε μερικα σημεια απο το UC2 (shooting, cinematics, ατμοσφαιρα). 

Ασχετο : Φανταζομαι το παιχνιδι εχει χαρακτηριστει 18+ διοτι η αληθεια ειναι οτι εχει πολυ σκληρες σκηνες βιας και ειδικα θανατων.

 

Δεν βλεπω να το εχει ποσταρει κανεις. Τρελες ατακες απο Conan στο Clueless Gamer :

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...