Προς το περιεχόμενο

Gaming PC - 400άρα


BaNcU

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτυχε να πρέπει να φτιάξω ένα πισί για ένα φίλο μου που ασχολείται με παιχνίδια γενικώς . Η κάρτα που θα μπεί είναι μια 4670, η οποία θα κρατηθεί για λίγους μήνες ακόμη. Το προηγούμενο πισί τα έχει φτύσει στην πραγματικότητα οπότε αποφάσισε να κάνει το "βήμα". Έφτιαξα μια σύνθεση η οποία είναι κάπως έτσι :

capturenfx.jpg

 

Ωστόσο έχω κάποιες απορίες. Τι παίζει με τα TopWeb Offers ; Τι γίνεται κατά την παράδοση τους ;

 

Θα πήγαινα προς την MSI αλλά έχω ακούσει για κάτι προβλήματα με θερμοκρασίες γι' αυτό άμα κάποιος εδώ μέσα έχει την συγκεκριμένη (770-C45) ας γράψει τις εντυπώσεις του.

Ο 710 που λέει Box ( χαζή ερώτηση ) θα είναι με τη μαμά ψύχτρα του καθώς και την πάστα του, σωστά ; :P

 

Και τέλος η παραγγελία θα γίνει σε 2-3 μέρες οπότε έχουμε καιρό να διαφωνήσουμε-συμφωνήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για την gigabyte εχουν ακουστει προβληματα. Θα προτιμουσα την msi ή το asrock και αν γινεται δωσε κατι παραπανω για ενα ποιοτηκοτερο και πιο ευρυχωρο κουτι σαν το gladiator:-)

 

 

Ο 710 που λέει Box ( χαζή ερώτηση ) θα είναι με τη μαμά ψύχτρα του καθώς και την πάστα του, σωστά ; :P

 

 

ο 720 που πηρες πως ηταν;:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα παραγγείλει από ένα "μαγαζί" ! ... Άρα Asrock = OFF :P . Θα το ψάξω ξανά για την MSI .

 

Ο 720 είχε όλα τα σχετικά του ( ψύχτρα , πάστα ) απλά ο 710 στη φωτό δεν έχει κουτί :P ....

 

Για τις TopWeb offers τι γνωρίζεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα παραγγείλει από ένα "μαγαζί" ! ... Άρα Asrock = OFF :P . Θα το ψάξω ξανά για την MSI .

 

Ο 720 είχε όλα τα σχετικά του ( ψύχτρα , πάστα ) απλά ο 710 στη φωτό δεν έχει κουτί :P ....

 

Για τις TopWeb offers τι γνωρίζεις ;

 

Η φοτο ειναι κολπακι του Πλαισιου.Το weboffer απλα ειναι τιμη ιντερνετ δηλαδη αν πας στο καταστημα εχει αλλη τιμη.Αν αφησεις το δεικτη του ποντικιου πανω στο πορτοκαλι κουτακι θα σου δωσει αναλυτικες πληροφοριες.

 

 

Δε νομιζω οτι ειναι προβλημα να παραγγηλεις ενα εξαρτημα απο αλλο μαγαζι αλλα τεσπα οπως νομιζεις:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...