Προς το περιεχόμενο

tower με 300Ε


.:VenoM:.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά για συνθέστε ενα tower με 300 - 400 Ε απο τα e-shop ώστε να το χτυπήσω μια παραγγελεία αμέσως.

 

Το χρειάζομαι για εργασίες και για Internet και όχι για games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω ολο και καπου θα χρειαστει η 4670.Ειναι και silent.Αν την θεωρεις περιττη μενεις με onboard.Την ψυκτρα δε στην εβαλα για oc αλλα για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο και τον cpu σου κρυο.

403j.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια η συνθεση σου eSata, αν μπορεις να μου προτεινεις ενα στα 300Ε ακομη καλύτερα! Μείωσε τον σκληρό στα 320 Gb αν θες και την Ram καντην 2 Gb

 

Αν μειωσεις αυτα που λες και βγαλεις την 4670 πεφτει στα 300:-)

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554099

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.303791

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίοι και γρήγοροι ! Το παλιό pc(7ετίας +) μου χάλασε (βλεπε στην υπογραφη τα χαρακτηριστικα) και για να μου το φτιάξει λεέι θέλει 100 ευρώπουλα. Τι πιστεύεται αξιζει ή να προτιμήσω κάποιο καινούργιο από αυτά που μου προτεινατε ?

 

ΥΣ : η ζαμια οφειλεται στην καρτα γραφικων και στη μητρικη αλλα παρολο αυτα εχει καποια αλλα bugs που δεν φτιαχνονται αν δεν αλλαξω καποιο επεηεργαστη κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίοι και γρήγοροι ! Το παλιό pc(7ετίας +) μου χάλασε (βλεπε στην υπογραφη τα χαρακτηριστικα) και για να μου το φτιάξει λεέι θέλει 100 ευρώπουλα. Τι πιστεύεται αξιζει ή να προτιμήσω κάποιο καινούργιο από αυτά που μου προτεινατε ?

 

ΥΣ : η ζαμια οφειλεται στην καρτα γραφικων και στη μητρικη αλλα παρολο αυτα εχει καποια αλλα bugs που δεν φτιαχνονται αν δεν αλλαξω καποιο επεηεργαστη κτλ.

 

Αυτο δε το καταλαβα αλλα δε πειραζει 1000φορες αυτο που σου προτεινω απο την ψησταρια σου:-D

Κρατα το σκληρο μονο απο το μηχανημα ολο και καπου θα χρειαστει για storage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν η ζημια ειναι στην μητρικη το ξεχνας,εαν παλι ειναι στην καρτα γραφικων ολο κ καπου θα βρεις καμια με κανενα 20αρη να κανεις την δουλεια σου...

Μπορεις αρχικα να δοκιμασεις με μια αλλη καρτα δανεικη για να δεις εαν οντως φταει αυτη...

 

Εννοειτε παντως πως για 100ευρω πας για καινουργιο...

Ασε την 4670 και την επιπλεων ψυκτρα και μεινε με τα 4gb κ την on-board.

Εαν τελος η 7600gt ειναι pci-e κουμπωσε την πανω στο καινουργιο και εισαι μια χαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι να την κανει την 4670 το παιδι.

Αφου το λεει ξεκαθαρα : "Το χρειάζομαι για εργασίες και για Internet και όχι για games"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...