Προς το περιεχόμενο

ipod classic & video?


kitten

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο φίλος μου προσανατολίζεται να αγοράσει το Apple iPod Classic 120GB Black. Μπορεί κάποιος να μου επιβεβαιώσει τα παρακάτω (τα βλέπω σε site):

1. ΔΕΝ έχει ραδιόφωνο (μπορεί να μπει έξτρα ; )

2. ΔΕΝ διαβάζει αρχεία video avi.

3. Χρειάζεται itunes για να μεταφέρει αρχεία.

 

Και επίσης: Απ' ότι καταλαβα για να δεις βίντεο με υπότιτλους , ο μόνος τρόπος είναι το βίντεο να έχει ενσωματωμένους υπότιτλους. Αυτό ισχύει και για τα άλλα mp4 players?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος μου προσανατολίζεται να αγοράσει το Apple iPod Classic 120GB Black. Μπορεί κάποιος να μου επιβεβαιώσει τα παρακάτω (τα βλέπω σε site):

1. ΔΕΝ έχει ραδιόφωνο (μπορεί να μπει έξτρα ; )

2. ΔΕΝ διαβάζει αρχεία video avi.

3. Χρειάζεται itunes για να μεταφέρει αρχεία.

 

Και επίσης: Απ' ότι καταλαβα για να δεις βίντεο με υπότιτλους , ο μόνος τρόπος είναι το βίντεο να έχει ενσωματωμένους υπότιτλους. Αυτό ισχύει και για τα άλλα mp4 players?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

1. Δεν έχει ενσωματωμένο, αλλά μπορεί να αγοράσει έξτρα.

2. Όντως.

3. Όχι απαραίτητα. Και με το Winamp μπορεί να το κάνει και με πολλάα άλλα προγράμματα.

 

Δεν ξέρω τι ισχύει για τα άλλα MP4 Players αλλά στο iPod πρέπει να είναι ενσωματωμένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι ισχύει για τα άλλα MP4 Players αλλά στο iPod πρέπει να είναι ενσωματωμένοι.

 

Υπάρχουν μερικά που διαβάζουν τα .srt αρχεία αλλά τα περισσότερα θέλουν κωδικοποίηση και ενσωμάτωση με το συνοδευτικό software...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...