Προς το περιεχόμενο

o AMD Athlon XP 2000+ eftase tou 65 bathmous!!!


ggeorgee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

a)To systhma einai neo

b)den exei extra psyxtres

c)milao gia kleisto kouti

d)se katastash ripping (100% usage) meta apo kana misaoro

e)to cooler einai to ekshs

f)bios 11/9/02

g)h metrhshs egine me to MSI pc alert 4

 

Epeidh einai noris kai mporo na allakso thn psixtra... na pao gia thn volcano 9, thn volcano 7+ h kapoia allh?

To thema exei ksanashzhththei alla nomizo oti h volcano 9 den htan apo tis epiloges paliotera...

 

Loipon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εγώ με τη slk-800 σε full load και με τον xp1900+ στα 1720 είμαι στους 44 βαθμούς (με system temp στους 41 οπότε και ελπίζω να πέσει λίγο μόλις βάλω μπροστά το chieftech)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από θόρυβο τί παίζει παιδιά? Ο spire είχα διαβάσει παλιά ότι κάνει σχετικά θόρυβο?

(Ας απαντήσουν κυρίως αυτοί που έχουν ακούσει και άλλα ανεμιστηράκια εκτός από το δικό τους.)

 

Εγώ παρόλο που έχω Antec κουτί και θερμοκρασία κουτιού μόλις 30 βαθμούς, ο AMD 1600+ μου χωρίς overclocking και χωρίς να κάνω τίποτα είναι στους 62 βαθμούς τώρα... (με ένα cooler της Antec)

Προφανώς δεν είμαι ευχαριστημένος αν και διάβασα ότι τα Epox 8kha+ motherboards εμφανίζουν μεγαλύτερες θερμοκρασίες από το πραγματικό. To σύστημά μου είναι σταθερότατο βέβαια, αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να αλλάξω cooler...

Μήπως και η πάστα ξερένεται με τον καιρό? Πέρυσι είχα χαμηλότερες θερμοκρασίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά! Αν είναι να μου πάρει τα αυτιά προτιμάω να έχω 100 βαθμούς με ήσυχο cooler και ας μην μου κρατήσει και μια ζωή! Έτσι κι αλλιώς σε 2-3 χρόνια το πολύ αλλαγή θέλουν τα cpus.

7000rpm πρέπει να είναι "ελικόπτερο"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw prosopika pote den edosa simasia stin psixi tou sistimatos.Auth tin stigmh eimai me ena spire anemistiraki kai enan anemistira sta plagia tou koutiou kai ena anemistiraki na vgazei ton aera stin vash...Ektos apo thoribo exo CPU Temp 40-44max kai System 33-34max.

CPU Athlon XP 1700+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...