Προς το περιεχόμενο

αγοράζω pc


ebalasis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω ειδικούς να μου γράψουν κατά σειρά ξεκινώντας από μητρική κ καταλήγοντας στην οθόνη(!) τι πρέπει να προσέξουμε στην αγορά ενός pc. Ποια είναι τα χαρακτηριστικά τα οποία εχουν την περισσότερη σημασία από αυτά τα οποία συγκρούονται στην μάχη του ανταγωνισμού των εταιριών..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταδευτερον εισαι σε λαθος τομεα της ζωης σου.

 

τι υφος ειναι αυτο?Σε ειδα και σε αλλα posts...Ο λογος που εκφραζεσαι με αυτο το υφος ποιος ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά αν ξέρεις απαντάς.. Διαφορετικά δεν ασχολήσαι.. Εκτός κι αν νομίζεις ότι το να κρίνεις την ερώτηση κάποιου σε κάνει εξυπνότερο(!) Λάθος λέει η κατηγορία που επέλεξες για την ερώτηση... Ρε μάγκα ξέρεις να απαντήσεις ναι ή ου? Αν δεν ξέρεις μην απαντάς. Απλά και ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά αν ξέρεις απαντάς.. Διαφορετικά δεν ασχολήσαι.. Εκτός κι αν νομίζεις ότι το να κρίνεις την ερώτηση κάποιου σε κάνει εξυπνότερο(!) Λάθος λέει η κατηγορία που επέλεξες για την ερώτηση... Ρε μάγκα ξέρεις να απαντήσεις ναι ή ου? Αν δεν ξέρεις μην απαντάς. Απλά και ωραία.

 

Χαλάρωσε, αυτό για το λάθος section το έγραψε επειδή είχες ανοίξει το topic στις Ειδήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζεται να μιλατε σε τετοιο υφος καταρχην....Εκανες λα8ος το μερος οπου ποσταρες ,στο ειπε το παιδι για να το διορ8ωσεις...Εγω στον αλλον που μιλησε για λα8ος μερος της ζωης κτλ...Αν μπορεις βοη8ας...Τωρα αν αρχισουμε να μαλωνουμε μεσα απο ενα forum ισως 8α πρεπει να μπουμε σε σκεψεις για το ατομο μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...