Προς το περιεχόμενο

Ksekleidoma AthlonXP


DeCoN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΝ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΚΑΡΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ SIEGE TANKS ΣΤΑ ΑΡΧΗΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ CARRIERS MOY NA AMOΛΥΣΟΥΝ ΤΑ INTERCEPTORS ΤΟΥΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΛΟΘΡΕΜΕΝΟ ΚΩΛΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΣΔΜΑ΄ΠΣΙ[ςΔΦΠΦςερξκλ΄φαεξ΄;ςεα4σδδφσλκάσκδσαξλδασλξδασξ΄λδασξ΄λκ δασσ΄σκασ΄κσσσκσοεφρσαφδασ.μμφδφσδλνφξλαδλξσρθ;ςε;ςε98πξΔΑΣ0ΙΔΙΜΣΕΦΙΟΕΦςΘΦςηφςΕ87ΥςΤ9Α 38Ρ3Ο8Ρηόωλνωνδσηοφο;ςεψ2 0

μη μου λες τέτοια ρε. θέλεις στα καλά του καθουμένου να εμφανιστώ αύριο για καινούργιο keyboard? Πέφτουν κανονικές μπουνιές στο κακόμοιρο το natural όταν το σκέφτομαι αυτό το θέμα γκκκκκκρρρρρρρρρρρ :mad: :mad:

 

 

τα χάπια μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έχασες... έχω 4 Ghosts με nuclear bombs και σε σημαδεύουν, και καμια 20 siege tanks για κάλυψη... :) Όσο για τον Athlon... Έχω έναν XP 2000+. Αν ανεβάσω την FSB από τα 133 στα 166 πόσο διαφορά λέτε να έχω (H RAM αντέχει.)? Αξίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote Sonam:</font><hr> Έχασες... έχω 4 Ghosts με nuclear bombs και σε σημαδεύουν, και καμια 20 siege tanks για κάλυψη... :) Όσο για τον Athlon... Έχω έναν XP 2000+. Αν ανεβάσω την FSB από τα 133 στα 166 πόσο διαφορά λέτε να έχω (H RAM αντέχει.)? Αξίζει? <hr /></blockquote>

 

Λίγο δύσκολο να τον ανεβάσεις τόσο πολύ χωρίς ξεκλείδωμα... Χρειάζεται αρκετά καλό cooling και πάλι μπορεί να μην ανέβει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote A3TeRnuS:</font><hr> Re paidia,ti filtroxoanh lete na balo se SAXO VTS ?!?

A,kai kati allo ? Poso exoun oi mpananes to kilo ?

(Etsi gia na meno in topic) :P

A3TeRnuS.

213 <hr /></blockquote>

 

Στο Saxo θα βάλεις μια Green ή μια Kingdragon, είναι αρκετά καλές για τα λεφτά τους.

Τις μπανάνες εγώ τις παίρνω 1.00 το κιλό από το Καρφούρ.

Α, και για να μην φεύγουμε από το topic, ποιός πιστεύετε θα πάρει το πρωτάθλημα στο πόλο; :grin: :grin: :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gia to polo den kserw alla sto pagosmio efhbwn tou TAE-KWON-DO

o ellhnakos edeire enan koreath kai phre prota8lhma!!!

 

Kai ena asxeto: Gia XP200+ poia bridges kobw kai poia enonw?

Exei dei kaneis mia selidoula pou eftiakse enas typos pou bazeis th cpu sou, ti 8es na ksekleidoseis kai sou bgazei se sxediagramma ti prepei na kaneis...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σελίδα που ψάχνεις είναι αυτή εδώ.

 

Προσωπικά δεν καταλαβαίνω ποιό είναι το νόημα να κόψεις bridges επάνω στο CPU, είναι πολύ ποιο εύκολο πιστεύω να ενώσεις μόνο τα L1 bridges και να χρησιποιήσεις mobo με voltage regulator.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...