Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπερα,λεω σιγα σιγα να φτιαξω τα runes μου αφου και ip εχω αρκετα και 26 level ειμαι οποτε κοντευω να ανοιξω ολα τα slots. Θα ηθελα καμια προταση για dps,mage...πχ σκεφτομαι οτι για dps χρησιμα θα ηταν attack speed,armor penetration,critical chance. ευπροσδεκτα ολα τα σχολια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,λεω σιγα σιγα να φτιαξω τα runes μου αφου και ip εχω αρκετα και 26 level ειμαι οποτε κοντευω να ανοιξω ολα τα slots. Θα ηθελα καμια προταση για dps,mage...πχ σκεφτομαι οτι για dps χρησιμα θα ηταν attack speed,armor penetration,critical chance. ευπροσδεκτα ολα τα σχολια

 

Eχμ,εφοσον θες mage που κολλαει το attack speed και ολα αυτα που αναφερεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω για mage/support/tank :

3 x Greater Quintessence of Force

8 x Greater Mark of Force

1 x Greater Mark of Insight

9 x Greater Seal of Force

8 x Greater Glyph of Insight

1 x Greater Glyph of Force

(AP at 18lvl +58 / Magic Pen. +5.5)

 

 

και για ad/dps έχω :

2 x Greater Quintessence of Malice

1 x Greater Quintessence of Desolation

8 x Greater Mark of Malice

1 x Greater Mark of Insight

5 x Greater Seal of Malice

3 x Greater Seal of Furor

1 x Greater Seal of Force

8 x Greater Glyph of Insight

1 x Greater Glyph of Force

(Crit Dmg +2.3% / Magic Pen. +5.5 / Crit Chance +13% / AP at 18lvl +5 / Armor Pen. +3.3)

 

στην αρχή του LoL τα critical runes ήταν πιο καλά, καθώς σε κάποια φάση τα μείωσαν λιγάκι έτσι ώστε εκεί που άρχιζα με περίπου 17-18% crit chance τώρα είμαι στο 15%.

 

Πρώτοι μου χαρακτήρες ήταν Sion, Gangplank, Veigar, Nunu για αυτό και αυτά τα runes :P ...τα οποία ακόμα και τώρα βολεύουν, ειδικά τα AP.

 

Γενικά για mages προτείνω τα runes που έχω, ενώ για AD ίσως full Armor Pen. είναι καλύτερα. Για tanks εξαρτάται με ποιόν παίζεις, πχ άλλα θέλει ο Galio άλλα ο Morde και άλλα ο Rammus... με τα Health Regen kai Dodge να ταιριάζουν σε όλους χωρίς να είναι τα ιδανικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Project : GLS ( Greek Legends ) είναι μια προσπάθεια να για να προωθήσουμε το Ελληνικό LoL μέσω της δημιουργίας ενός video . Oποιοδήποτε έλληνας παίχτης / παίχτρια θέλει να συμμετέχει μπορεί να στείλει το clip του στο [email protected]

 

Ακολουθώντας την έξεις φόρμα

 

Nickname(s) Player(s) :

Replay : (Link) or Attachment

Σημείο του Replay που είναι η σκηνή :

Κάποιο σχόλιο ( Προαιρετικά ) :

 

Το Replay πρέπει να είναι από το LoLReplay την τελευταία έκδοση του προγράμματος μπορείτε να την βρείτε στο http://www.leaguereplays.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...