Προς το περιεχόμενο

Verbatim 1ΤΒ


arkon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω Κώτσο, γιατί;

Λες να το έχουν σε αυτή τη τιμή εδώ στην επαρχία ή θα κάνουν την πάπια όπως έχω ακούσει από συμφορουμίτες ότι κάνουν; Σκέφτεσαι κάτι; Λες να πάω να ρίξω μια ματιά στο Κώτσο; Είναι 2-3 km από το σπίτι μου.

 

Αθήνα ,Athens Heart στην Πειραιως, έχει διαθέσιμα 9 τεμάχια ....

 

Πάρε στο 801.11.33.600 ή 210.289.9600 να σου πουν για άλλο κατάστημα αν θες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Λοιπόν όπως το φανταζόμουν...Πήγα στο τοπικό κατάστημα του Κώτσου και διαβάστε απαντήσεις όταν τους είπα να ψάξουν για τη διαθεσιμότητα του προϊόντος:

 

Δεν υπάρχει και είναι καταργημένο.

 

Τι εννοείται είναι καταργημένο; (το να μην υπάρχει στο συγκεκριμένο κατάστημα το καταλαβαίνω)

 

Δεν υπάρχει καθόλου.

 

Μα το έχω δει στο Internet πριν 2 min. Δείχνει διαθεσιμότητα και από τα καταστήματα.

 

Ίσως σε κάποια άλλα.

 

Τότε τι βλέπετε στο σύστημα σας;

 

...(σιγή ασυρμάτου)

 

Τέλοσπαντον, δεν είχα όρεξη να ασχοληθώ άλλο, ούτε με πολύ ενδιαφέρει, εξάλλου με την ηλιθιότητα δεν πρέπει να τα βάζεις. Σου σπάνε τα νεύρα. Είναι γνωστό τι είναι οι υπάλληλοι του Κώτσου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=82781&cmicc=skroutz

 

Τσιμπησα 2 κομματια σημερα , υπαρχουν και αλλοι αλλα λιγα κομματια. Εχει 2 χρονια εγγυηση περιεχει εσωτερικα τον WDC WD10EAVS-00D7B1 (1TB, USB/SATA300, 3.5", 5400rpm, NCQ, 8MB cache) και το transfer rate που τον τεσταρα απο sandra 2009 ειναι 35mb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δείς, και χθες μόλις -το βράδυ- παρήγγειλα έναν WD 1 TB στα 72€ από ένα e-shop. Τον αγόρασες φίλε? Αξίζει? Τον πήρες από μαγαζί ή μέσω ίντερνετ? Και αν από μαγαζί, από ποιο? Η τιμή είναι προκλητική..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα τους πηρα πριν απο 3 ωρες απο το καταστημα στην Σταδιου στην πλατεια κλαθμωνος. Τους τεσταρα και παιζουν αψογα , εχουν μεσα και nero backitup essentials.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα από τον Κωτσοβολο στους Αμπελόκηπους το τελευταίο τεμάχιο στις 15:00 μετρητής (όχι με κάρτα).

Είχε και το καρτελάκι πάνω του που το πουλούσαν πριν την προσφορά 89 Ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...