Προς το περιεχόμενο

Μνημες για MBP οχι το τελυταιο?


mixalisss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ενα MBP 15.4 του 2008 αρχες,εχει 2.4,2 giga μνημη και geforce 8600 GT.Θελω να του βαλω μνημη 4 giga γιατι χρισιμοποιω πολυ το VWARE Fusion και με τα 2 γιγα δεν ειναι και πολυ καλα τα πραματα...

Θελω την βοηθεια σας...πειτε μου απο που να τις παρω...απο ελλαδα ή απο εξωτερικο και ποιες ακριβως μνημες γιατι δεν γνωριζω.Ευχαριστω πολυ παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα MBP 15.4 του 2008 αρχες,εχει 2.4,2 giga μνημη και geforce 8600 GT.Θελω να του βαλω μνημη 4 giga γιατι χρισιμοποιω πολυ το VWARE Fusion και με τα 2 γιγα δεν ειναι και πολυ καλα τα πραματα...

Θελω την βοηθεια σας...πειτε μου απο που να τις παρω...απο ελλαδα ή απο εξωτερικο και ποιες ακριβως μνημες γιατι δεν γνωριζω.Ευχαριστω πολυ παιδια!

 

Aπό εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ παιδια...μπορειτε να μου πειτε συγκεκριμενα τι μνημες σε χαρακτιριστικα?Και αν μπορω να παρω και καπου απο ελλαδα?Ειμαι στο γραφειο τωρα και δεν εχω εδω το μηχανημα....και αν χσερω το μοντελο συγκεκριμενα θα τις παραγκειλω και τωρα!

Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια επιλογή σου βγάζει,αυτή.

 

Για να σιγουρευτείς, πήγαινέ το βήμα-βήμα από το "Memory Advising Tool". Τις αγόρασα τον Ιούλιο, μια χαρά πάει το δικό μου με το Fusion πλέον (Santa Rosa MBP, 2.2GHz).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...