Προς το περιεχόμενο

USB - Storage device <<MPRELOK>>


Nomedor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Legete DISKONKEY kai einai mia USB siskebei pou exei megethos mprelok kai einai KAI MPRELOK !!!!!!!

Iparxoun diafora megethi 32,64,128,256,512,1000MB!!!!!!!!!

 

Sites einai

INTERSET

DISKONKEY

 

Poli oraia idea an kai (ligo) tsouxteri apo 512 kai pano :(

Elpizo omos na pesoun oi times :smirk:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα αγοράσει πριν το Πάσχα το "μοντέλο" :) των 16MB της QDI. Είχε μέσα και δερματινη θήκη με λουράκι και καλώδιο προέκτασης USB-to-USB, ενός μέτρου. Πολύ ικανοποιημένος, μιας και το ήθελε για να μεταφέρω εργασίες στην σχολή (την είχα πατήσει πολλές φορές με τα mail, ενω για δισκέτες δεν το συζητάμε!). Αυτα!

Σημ. 32 Euro τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω πάρει το Diskonkey 128MB, είναι πολύ γρήγορο 0,5ΜΒ/sec το έχω μετρήσει, αλλά στο www.diskonkey.com λέει ότι σηκώνει USB 2.0 !!!

Αξίζει όταν το bandwidth δεν είναι σπίτι σου, αλλά στο γραφείο!! χεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote timiman:</font><hr> Εγώ έχω πάρει το Diskonkey 128MB, είναι πολύ γρήγορο 0,5ΜΒ/sec το έχω μετρήσει, αλλά στο www.diskonkey.com λέει ότι σηκώνει USB 2.0 !!!

Αξίζει όταν το bandwidth δεν είναι σπίτι σου, αλλά στο γραφείο!! χεχεχε <hr /></blockquote>

 

To idio phra kai egw prosfata apo agglia. Einai para poly boliko. To exw panta mazi moy. Einai toso elafry poy oute katalabaineis oti to koybalas!!! :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι, πώς είχα την εντύπωση ότι ονομάζονται, USB flash disks? Και σε ό,τι αφορά την αξιοπιστία, το manual του QDI μου αναφέρει ότι μπορει να διατηρήσει τα δεδομένα του μέχρι και 10 χρόνια (μπά, μάλλον θα έχω πάρει άλλο πριν χαλάσει :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...