Προς το περιεχόμενο

Nvidia2 motherboards


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Re pedia sto megalo test me tis motherboards tou ram leei mesa oti oi nvidia2 motherboards (2-3 einai nomizo sto test) einai mia version tou chipset pou den ipostirizei grafika kai oti i version pou tha ipostirizei kai grafika tha vgei sto melon.Telika ti isxiei?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote KWSN-Men:</font><hr> To chipset περιλαμβάνει και σύστημα γραφικών αντίστοιχο με τις GeForce4 MX. <hr /></blockquote>

 

 

Ο Μεν εννοεί το τσιπσετ που ΘΑ κυκλοφορήσει και όχι το ήδη υπάρχον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote skiabox:</font><hr> Re pedia sto megalo test me tis motherboards tou ram leei mesa oti oi nvidia2 motherboards (2-3 einai nomizo sto test) einai mia version tou chipset pou den ipostirizei grafika kai oti i version pou tha ipostirizei kai grafika tha vgei sto melon.Telika ti isxiei? <hr /></blockquote>

 

To tefxos tou Dekemvriou?

Pioia mobos exei kai ean to exeis diavasei pese mas ti leei peripou????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχεχεχεχε θα σ'αρέσει ASSOS παρα πολύ το συγκριτικό αυτό. Βγάζει την Chaintech πρώτη στις μητρικές για AMD. Νομίζω οτι για τις υπόλοιπες λεπτομέρειες πολύ που νοιάστηκες έτσι; ;) ;) ;) ;) Anyway εγώ θα στις πω. Σε ταχύτητα και εξοπλισμό παίρνει δεκάρι αλλά σε oc 7 ενώ η Α7Ν8 παίρνει 8.5 Τι να πω αυτό μου ξένισε καθότι μόλις 6 μητρικές σε σύνολο 18 είναι παρακάτω στο συγκεκριμένο τομέα και οι 5 απο αυτές στις τελευταίες θέσεις. Κουφό καθότι δεν αναφέρει κάτι σχετικά στο κειμενάκι της μητρικής και επίσης απο οτι διάβασα απο αυτά που κατα καιρούς έχεις παραθέσει είναι ικανοποιητική και σε αυτόν τον τομέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nai pragmatika koufo. Afou kai exei panw apo 2Vcore opws kai h Epox ka8ws kai me ena BIOS update 3eklidwnei to multiplyer. Isws paizei se afto ton tomea rolo kai h poiothta twn ylikwn. Mono etsi dikaiologeite.

Pantws 8a doume sintoma ti paizei mia kai 8a thn exw parageilei.

TOU DEKEMVRIOU TO RAM LETE?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...