Προς το περιεχόμενο

Ghetto Mods


caution

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα πρωτα 5 λεπτά πολύ λίγο αλλα δεν περνάει τίποτα μεσα οι τρύπες είναι απο κάτω.

μετα τα 5 λεπτα τίποτα βασιλιάς στα 15 λεπτά ξεπάγωσε και έγινε κάτουρο.. αχαχ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 488
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιστευω δεν αξιζει για 15 λεπτα κατι τετοιο... καλυτερα σηκωσε το στον αερα και βαλε κανενα fan μικρο να το βαραει απο κατω αν και δεν υπαρχει καποιο σοβοαρο θεμα λογο θερμοκρασιας τις περισσοτερες φορες...ελαχιστες περιπτωσεις ειναι που υπαρχουν αποσυνδεσεις και γενικοτερα ασταθεια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχ ναι βρε εννοείται πιο πολύ για γέλιο το έβαλα αν και κάνει δουλειά έχω εναν φιλο π τ εχει σε μονιμη τετοια κατασταση τ ρουτερ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα το 585v7 λιωωωωωνειιιι...Ακαθεκτο εκει δε καταλαβαινει τπτ...

 

Και εγώ αυτό έχω, άστο να λιώνει δε παθαίνει τίποτα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια ιδεα για ενα mod αλλα δε ξερω που να βρω αυτα που θελω για να το κανω...:rolleyes: Η ψυχτρα μου (Schythe samurai z) ειναι με push pins οπως και της intel οι αρχικες και εχει το μειονεκτιμα οτι τα 2 απο τα 4 pins ποτε δεν κουμπωνουν σωστα για κανενα λογο... (btw πως μπροω να δω αν θελει λαπαρισμα?:rolleyes:) Η ιδεα που ειχα ειναι να αντικαταστησω τα push pins με βιδες αλλα δεν εχω ιδεα που να βρω ενα backplate και βιδες με ελατηριακια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν τα έχεις καταστρέψει με κάποια ατσουμπαλιά, μια χαρά κουμπώνουν τα push pins, αρκεί να τα βάζεις σωστά.

 

Λαπάρισμα χρειάζεται μία ψύκτρα όταν δεν εφάπτεται ολόκληρη πάνω στον επεξεργαστή.

Ο πιο απλός τρόπος να το διαπιστώσεις είναι οι μεγάλες αποκλίσεις στις θερμοκρασίες ανάμεσα στους πυρήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν τα εχω καταστρεψει μια χαρα ειανι το κοιταξα μηπως τα ειχα στραβοσει or sth αλλα ειναι οκ... Απλα εκει που ειναι η θεση τους δε μπορεις να τα πιεσεις πολυ με το δακτυλο να μπουν μεσα και με κατσαβιδι η κατι αλλο το φοβαμε μη κλεω καμια μητρηκη... Οκ λαπαρισμα δε θελει κομπλε ειναι οι πυρηνες...

 

Να πως ειναι (κατω αριστερα): samuraiz4.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...