Προς το περιεχόμενο

Vcore Voltage του Athlon XP Palomino


LL_NEO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<blockquote><font class="small">Quote kinitos:</font><hr> psiloasxeto ala gia na min valo se alo paliotero i kainoyrgio gia na alakso to fsb prepi na kseklidoso ton athlon?exo ton 1900xp+ mono me vcore poy anevasa sto 1.75 pige sto 1,62Mhz to fsb to alaksa ala tipota <hr /></blockquote>

 

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο τι ακριβώς εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font class="small">Quote KWSN-Men:</font><hr> <blockquote><font class="small">Quote kinitos:</font><hr> psiloasxeto ala gia na min valo se alo paliotero i kainoyrgio gia na alakso to fsb prepi na kseklidoso ton athlon?exo ton 1900xp+ mono me vcore poy anevasa sto 1.75 pige sto 1,62Mhz to fsb to alaksa ala tipota <hr /></blockquote>

 

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο τι ακριβώς εννοείς; <hr /></blockquote>

 

 

mesa apo to bios alaza to fsb mexri 140 to piga ala tipota den alakse se taxitita mono otan alazo to vcore to piga se 1.80 apo 1.75 kai pige sto 1,66 apo 1,6Ghz .

kai leo gia na alaksi meso toy fsb ti prepi na kano?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς. ʼλλαξες δηλαδή vcore και ανέβηκε και η ταχύτητα; Ενώ ανέβασες FSB και δεν ανέβηκε η ταχύτητα; Γιατί αν μου λες αυτό το πράγμα είναι αδύνατον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ontos giati ta anevasa me to multiplier kai vcore eixa alaksi kai to fsb kai den to thimomoyna ontos giayto eixa parakseneyti kai ego.

pantos ton eftasa mexri 142 peripoy sta 1740 kai doylepse kai 3dmark xoris prob.

gia na alakso polaplasiasti prepi na kseklidoso ton athlon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον δεν έχεις μητρική με ΚΤ400 (μια από αυτές που έχουν το χαρακτηριστικό) ή nForce2, πρέπει να τον ξεκλειδώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και νφορς 2 να έχει εφόσον έχει παλομίνο πάλι ξεκλείδωμα θέλει...Έγω θα βάλω έναν κολλητό μου οδοντοτεχνίτη να μου κάνει τη δουλεία γιατί αν εμπιστευτώ τα δικά μου χέρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχω καταλάβει καλά αυτά που έχω διαβάσει,όχι. Αν κάποιος απο δω μέσα έχει προσβάσιμη μητρική με νφορς(η δικιά μου είναι καμια 250αριά χιλιόμετρα μακρυά) ας επιβεβαιώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

decon μην το γελάς καθόλου. Είναι γεννημένος ο άτιμος για τέτοιες δουλειές. Ένα θα σου πω, σε μια πορσαλάνινη θήκη που μου έχει φτιάξει, μου χει ζωγραφίσει ένα τριφύλλι. Έχει πολύ σταθερό χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia exo ti asus a7v8xp telika theli i oxi kseklidoma?giati mperdeyomai.

pantos me fsb to anevasa sta 1740 xoris problima.kai to 3dmark 2001 me gf4ti4600 eftase ta 11085

vevea psilokoliete se ayti ti sixnotita ala ligo kato pai mia xara xoris to paramikro prob

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...