Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για το σχολικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου


padelis71992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά...

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι λίγο άκυρο αλλα οκ...

Αν καποιος (εγω) εχει κάνει μεταγραφή απο ενα σχολείο σε ένα αλλο δεν μπορεί καθόλου να παιξεί στα ομαδικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου? ή αν περάσει ενα χρονικό διάστημα μπορεί να παίξει και αν ειναι αυτό ποιό είναι το χρονικό διάστημα?

Θέλω αν γινεται σίγουρες απαντήσεις...

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά...

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι λίγο άκυρο αλλα οκ...

Αν καποιος (εγω) εχει κάνει μεταγραφή απο ενα σχολείο σε ένα αλλο δεν μπορεί καθόλου να παιξεί στα ομαδικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου? ή αν περάσει ενα χρονικό διάστημα μπορεί να παίξει και αν ειναι αυτό ποιό είναι το χρονικό διάστημα?

Θέλω αν γινεται σίγουρες απαντήσεις...

Ευχαριστώ!

 

Οι μεταγραφές απαγορεύονται να συμμετάσχουν σε οποιοδήποτε είδους σχολικού αγωνίσματος στο νέο τους σχολείο. Το χρονικό διάστημα δεν το γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά...

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι λίγο άκυρο αλλα οκ...

Αν καποιος (εγω) εχει κάνει μεταγραφή απο ενα σχολείο σε ένα αλλο δεν μπορεί καθόλου να παιξεί στα ομαδικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου? ή αν περάσει ενα χρονικό διάστημα μπορεί να παίξει και αν ειναι αυτό ποιό είναι το χρονικό διάστημα?

Θέλω αν γινεται σίγουρες απαντήσεις...

Ευχαριστώ!

 

Αυτός που έχει πάρει μεταγραφή δεν μπορεί να παίξει στην ομάδα του καινούριου σχολείου. Δεν μπορεί καθόλου. Δεν υπάρχει περιορισμός. Μπορεί μόνο αν πάρει μεταγραφή για αθλητικό σχολείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...