Προς το περιεχόμενο

Far Cry 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το 'χω βάλει αρκετές φορές αλλά δε με τραβάει να ασχοληθώ με τις ώρες, το βαριέμαι.

 

Είναι κάτι σα συνονθύλευμα FPS-Assassin's Creed-Oblivion, που δεν είναι απαραίτητα κακό, απλά δε με έχει συγκινήσει μέχρι στιγμής.

Σκοτώνεις κάποιον, κάνεις loot το πτώμα του, μαζεύεις χρήματα, κυκλοφορείς στο δάσος και στην πέφτουν δράκοι κομόντο.

 

Θα του δώσω κι άλλες ευκαιρίες βέβαια, εδώ «το πάλεψα» με το 2 που από ένα σημείο και μετά δεν παλευόταν κατά τη γνώμη μου.

 

 

 

 

Το multi του λεει τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παιχνίδι απλά δεν υπάρχει!!Φοβερά γραφικά /χρώματα!πολύ καλό gameplay.Το μόνο αρνητικό είναι οτι είναι λίγο δύσκολο σε μερικά σημεία.

Εγώ με 1 κάρτα Randeon 6850 HD 1GB όλα τα settings τα έχω στα high εκτός απο 3 που τα έχω σε medium.Τρέχει νεράκι .Δε το περίμενα! Περίμενα οτι θα το τρεχε στα low settings μόνο, σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην παιδευεσαι. ;)

Ευχαριστώ πολύ... Μία τελευταία ερώτηση: απεγκαθιστούμε το παλιό cap και μετά βάζω το καινούριο ή απλά τον περνάω από πάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα σήμερα το πρωί και πριν προλάβω να το καταλάβω είχαν περάσει 2 ώρες... Η ιστορία ωραία και σε κρατάει. είναι η πρώτη φορά που βλέπω mini-sidemissions (όπως το κυνήγι) τα οποία δε βαριέμαι!

Και βλέποντας τον χάρτη και το πόσο έχω κουνηθεί σε αυτόν 2 ώρες τώρα... Το παιχνίδι είναι τεράστιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έχω ξεκλειδώσει τον μισό χάρτη σε 6-7 ώρες

 

ένα άλλο .Που βλέπεις πόσο game progress έχεις ολοκληρώσει;

 

edit: Δε το βλέπεις .Το παιχνίδι έχει 10 chapters απο τι είδα σε ένα review και εχω φτάσει στο 5ο chapter. Κρίμα θα ήθελα να είναι πιο μεγάλο σε διάρκεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...