Προς το περιεχόμενο

Σοκολάτα Μιλκα...?


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει στα αεροδρόμια αλλα για να πάρεις πρέπει να έχεις boarding pass καθώς δεν είναι στην περιοχή του check in αρα πες κάποιον που ταξιδεύει να σου πάρει. έχω πετύχει σε 2-3 μαγαζία-παραδεισους(!) σχεδόν όλες τις γευσεις (κάπου 20-25 διαφορετικές σε σταντ) αλλά με τίποτα δε θυμάμαι που...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπαρχει καποιο σημειο στην αθηνα που να πουλαει σοκολατες milka?

Μπορω να παραγγειλω μεσω Internet ειτε απο ελλαδα ειτε απο το εξωτερικο?

Ευχαριστω.

Εχω περιπτερο στη καστελλα με 17 γευσεις μιλκα.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 135

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Milka τρώμε άπειρη στην κολλητή μου που της φέρνουν οι γονείς από Γερμανία. Αυτή που έχει γέμιση κρέμα που μοιάζει με kinder είναι απλά θεϊκή! Αυτή που έχει όμως γέμιση κάτι καρυκεύματα είναι τρισάθλια. Η εποχή της τσίχλας με γεύση μπριζόλα στα κάρβουνα πλησιάζει επικίνδυνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

milkacow25254sef7.jpg

 

;););)

 

---------- Προσθήκη στις 13:58 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:49 ----------

 

Και αυτη η Milka ωραια ειναι...:

 

milkaduno.jpg

 

και για οσους δεν την γνωριζετε ονομαζεται ''Milka Duno'' ειναι απο τη Βενεζουελα και το επαγγελμα της....:Οδηγος αγωνων της ''IndyCar Series''

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας μια σπάνια γεύση που χεις στο περιπτερό σου!

 

Κατ'αρχην εχω τις ΑΜΑΒΕΛ 160ΓΡ σε 3 γευσεις μους πραλινας,κρεμ καραμελε κ καπουτσινο.

Εχω επισης 400γρ με ολοκληρα φουντουκια,με μπισκοτο[φερνει αρκετα σε 3ΒΙΤ κ καραμελα κ φουντουκια.

Στις 100γρ η ποικιλια ειναι πολυ μεγαλη.Αυτη τη στιγμη εχο 24 γευσεις.

Αν σ'ενδιαφερει μπες στο φειςμπουκ στο γκρουπ μιλκαδες με λατινικουσ χαρακτηρες κ θα δεις παρα πολλες.

 

http://www.facebook.com/notifications.php#/group.php?gid=434119300356&ref=mf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχην εχω τις ΑΜΑΒΕΛ 160ΓΡ σε 3 γευσεις μους πραλινας,κρεμ καραμελε κ καπουτσινο.

Εχω επισης 400γρ με ολοκληρα φουντουκια,με μπισκοτο[φερνει αρκετα σε 3ΒΙΤ κ καραμελα κ φουντουκια.

Στις 100γρ η ποικιλια ειναι πολυ μεγαλη.Αυτη τη στιγμη εχο 24 γευσεις.

Αν σ'ενδιαφερει μπες στο φειςμπουκ στο γκρουπ μιλκαδες με λατινικουσ χαρακτηρες κ θα δεις παρα πολλες.

 

http://www.facebook.com/notifications.php#/group.php?gid=434119300356&ref=mf

 

Γραφτηκα μελος στο facebook!

Αυτη που εχει μεσα mouse σοκολατα την εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Κατ'αρχην εχω τις ΑΜΑΒΕΛ 160ΓΡ σε 3 γευσεις μους πραλινας,κρεμ καραμελε κ καπουτσινο.

Εχω επισης 400γρ με ολοκληρα φουντουκια,με μπισκοτο[φερνει αρκετα σε 3ΒΙΤ κ καραμελα κ φουντουκια.

Στις 100γρ η ποικιλια ειναι πολυ μεγαλη.Αυτη τη στιγμη εχο 24 γευσεις.

Αν σ'ενδιαφερει μπες στο φειςμπουκ στο γκρουπ μιλκαδες με λατινικουσ χαρακτηρες κ θα δεις παρα πολλες.

 

http://www.facebook.com/notifications.php#/group.php?gid=434119300356&ref=mf

 

Μπηκα στο γκρουπακι και ειδα τις φωτο. Εχω να σου πω πως δεν ηξερα πως εχει τοσες γευσεις. Επισης να σου πω πως η Καστελλα παραειναι μακρια για μενα. Τελος να σου πω πως με αυτο που ειδα ειμαι στα ορια να αποχτησω εμμονη να βρω ΟΛΕΣ τις γευσεις και να τις δοκιμασω! Συγχαρητηρια, θα κανεις εναν ανθρωπο ψυχωτικο!!

 

Σοβαρα παντως τωρα, αν δεν τις πετυχω καπου κοντα με βλεπω να ερχομαι στα μερη σου μονο και μονο για να αγορασω και μαλιστα συντομα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφτηκα μελος στο facebook!

Αυτη που εχει μεσα mouse σοκολατα την εχεις?

 

 

Αν εννοεις την dessert εχει τελειωσει.Οι amavel εχουν μεσα αυτο π ζητας σε διαφορες γευσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υστερα απο μια γυρα που εκανα σημερα το βραδυ (ειχα μια μικρη ελλειψη γλυκογονου) βρηκα και αγορασα της συγκεκριμενες...:

 

milkaj.jpg

 

Το συγκεκριμενο περιπτερο εχει και καμια 7 γευσεις ακομη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,σοκολατες μιλκα πετυχα και στο περιπτερο εξω απ το στ.λαρισης(οπως βλεπεις το κτιριο εξωτερικα,το περιπτερο που ναι στα δεξια) για οποιον ειναι εκει κοντα.Τωρα γευσεις δεν θυμαμαι να σας πω τι ειχε,αλλα πρεπει να ταν γυρω στις 6-7 διαφορετικες γευσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...