Προς το περιεχόμενο

Προβλημα συχρονισμου Samsung S8300V με Οutllok 20007(Vista)


serious1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγορασα προσφατα το Samsung s8330v. εγκατεστησα το New PC Studio που δινει στη συσκευασια του και προσπαθησα να κανω το ιδιο με τους οδηγους.

 

στην αρχη δουλεψε. εκανα ενα συχρονισμο με το outlook. στη συνεχεια ομως δεν τα καταφερνω.

 

πως μπορω να ελεξω αν το καλωδιο USB ειναι σε καλη κατασταση?

 

συνεχως τα Vista μου βγαζουν το μυνημα οτι η αγνωστη συσκευη που ειναι συνδεδεμενη δεν λειτουργησε κανονικα και οτι δεν αναγνωριζεται απο τα Windows. ακομη και χωρις να την εχω συνδεσει. τη διαγραφω, απενεργοποιω το Kapersky κανω παλι εγκατασταση. αλλα παλι τα ιδια.

 

επισης οταν συνδεω το usb καλωδιο στο τηλεφωνο, αυτο δεν αποκρινεται. κανονικα μου βγαζει την επιλογη οπου θα διαλεξω τι λειτουργια θα κανει με τον ΗΥ και θα φορτιζει η μπαταρια. αν το παλεψω λιγο (να βαζω-βγαζω αργα το φις στο τηλεφωνο) αποκρινεται και η μπαταρια φορτιζει. δεν συνδεεται ομως με το προγραμμα.

 

γενικα το παλευω δυο ημερες και δεν γινεται τιποτα. να μην σας κουραζω, εχω δοκιμασει τα παντα απο οσα γνωριζω. ενημερωσεις, κτλ.... αλλα τιποτα.

 

εχει δοκιμασει κανεις να το κανει?

 

 

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 17:20 ----------

 

το προβλημα δηλαδη δεν ειναι οτι δεν συγχρονίζει αλλα οτι δεν συνδέεται η συσκευη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...