Προς το περιεχόμενο

Ξεκλείδωμα Mio Moov/Navman


FFighter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν έχει κάποιος ελληνικούς χάρτες για mio Moov M400 ας στείλει πμ

Ξέρω είναι παλιό το χει ένας φίλος μου και με ρώτησε αν μπορώ να κάνω κάτι πριν το πετάξει...

Για το Mio και να βρεις χάρτες δεν θα μπορέσεις να τους περάσεις και σου δουλέψουν.

 

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να του βάλεις igo primo και εκεί του βάζεις ότι χάρτη θέλεις... Διάβασε μερικές σελίδες πριν για το πως ξεκλειδώνουμε τα mio και ότι χρειαστείς ρώτα εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Απαντ. 411
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα. Έχω ξεκλειδώσει ένα mio moov s505 και θα ήθελα να ρωτήσω που μπορώ να βρω το αρχείο off.exe στο οποίο αναφέρεται ο FFighter στα πρώτα post.

Αν κάποιος φίλος το έχει και μπορεί να μου το στείλει, θα του είμουν υπόχρεως. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα. Ένας φίλος, κάτοχος του Mio moov S505 διάβασε το νήμα σε γκουγκλάρισμα και μου έδωσε το μηχανάκι μήπως και καταφέρω να το ζωντανέψω.

1) Ισχύει ο οδηγός του πρώτου ποστ; Βρήκα το ζιπακι εδώ αλλά δεν ξέρω αν είναι ίδιο.

2) Αρκεί το ξεκλείδωμα ή χρειάζονται και οι συντομεύσεις όπως αναφέρει το πρώτο ποστ;

3) Αν χρειάζεται, υπάρχουν πουθενά τα αρχεία;

4) Αν δεν ισχύουν τα όσα αναφέρει ο @FFighter στο αρχικό ποστ, υπάρχει άλλος τρόπος να κάνουμε το μηχανάκι να δουλέψει;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Diskimpex είπε

Νεους χαρτες ειναι το θεμα που βρισκεις

Ούτε οι παλιοί δεν θα δουλέψουν; Και πόσο παλιοί είναι οι παλιοί; Δεν έχω ιδέα.

 

Επειδή βλέπω ότι δεν υπάρχει κάποιος που να μπορεί να απαντήσει το ερώτημά μου, ας το θέσω λίγο διαφορετικά:

Υπάρχει τρόπος να ξαναγίνει λειτουργικό το μηχανάκι; Έστω με άλλο λογισμικό ή με link απο site/fora του εξωτερικού; Αν κάποιος γνωρίζει, ας βοηθήσει παρακαλώ.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...