Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με acer h223hq


zapermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα.Αντιμετωπιζω ενα προβλημα που μαλλον εχει να κανει με την οθονη του τιτλου(λεω μαλλον γτ παιζει να εχει προβλημα κατι αλλο οπως η καρτα γραφικων)Οταν παιζω παιχνιδια(dirt 2,gta iv,nfs shift κ.α)ξαφνικα μεσα στο παιχνιδι εμφανιζεται μια λεπτη οριζοντια γραμμη που αλλες φορες παει προς τα πανω κ αλλες προς τα κατω.Η κινηση αυτη κραταει για περιπου 2-3 δευτερολεπτα κ μετα εξαφανιζεται!!!Ομως μπορει μετα απο 5 λεπτα π.χ να το ξανακανει!!!!Ακριβως το ιδιο πραγμα για ακριβως το ιδιο χρονο!!(2-3 δευτ)Ειναι πολυ κουλο κ πραγματικα δν ξερω τι να κανω.Δοκιμασα διαφορετικο καλωδιο αλλα τπτ.Σκεφτηκα να βαλω καμια αλλη καρτα γραφικων να δω τι παιζει αλλα δν εχω κανεναν φιλο ή γνωστο με καλη καρτα γραφικων για να παιξω σχετικα ανετα σε 1920χ1080 οπως παιζω δλδ τωρα.Επισης εκανα μια δοκιμη κ αλλαξα τν αναλυση σε 1680χ1050 αλλα ξανα τα ιδια!!!HELP ME!!!!!!:cry:(τα εξαρτηματα του η/υ ειναι αυτα της υπογραφης μου)

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 21:53 ----------

 

Κανεις ρε παιδια;τπτ;

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 22:10 ----------

 

Παιδια αν φυγει το θεμα χαθηκα!Καλα κανεις δν μπορει να μου πει κατι για αυτο που ψαχνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...