Προς το περιεχόμενο

n73 firmware


machos580

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γειά σας.'Εχω το ν'οκια ν73 και το αγόρασα απο vodafone και το λογισμικό του είναι vodafone και θέλω να το αλλάξω firmware και να το κάνω σε original της νόκια.μπορείτε να μου δωσετε εναν οδηγο;thanks

:-):-)

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 19:48 ----------

 

α ξεχασα και κατι αλλο βαζω εφαρμογες στο νοκια ν73 και μου λεει το πιστοποιητικο εχει ληξη και δοκιμασα πολλες ημερομηνιες αλλα τιποτα.τι μπορει να φταει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
γειά σας.'Εχω το ν'οκια ν73 και το αγόρασα απο vodafone και το λογισμικό του είναι vodafone και θέλω να το αλλάξω firmware και να το κάνω σε original της νόκια.μπορείτε να μου δωσετε εναν οδηγο;thanks

:-):-)

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 19:48 ----------

 

α ξεχασα και κατι αλλο βαζω εφαρμογες στο νοκια ν73 και μου λεει το πιστοποιητικο εχει ληξη και δοκιμασα πολλες ημερομηνιες αλλα τιποτα.τι μπορει να φταει?

 

Οσον αφορα το πρωτο, πρεπει να κανεις debranding, υπαρχουν αναλυτικες οδηγιες καπου στο myphone, λογικα στο thread της συσκευης σου πρεπει να ειναι.

 

Οσον αφορα το δευτερο, οι εφαρμογες που δεχεται η συσκευη σου πρεπει να ειναι υπογεγραμμενες με καποιο πιστοποιητικο. Αυτες που αγοραζεις ειναι απο μονες τους. Οποιαδηποτε αλλη πρεπει να υπογραφει απο εσενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα κλειδωμενη την καρτα μνημης και εκανα αναβαθμιση και ξεχασα τον κωδικο. κατεβαζω το Fexplorer και μου λεει το παραπανω(το πιστοποιητικο εχει ληξει).Υπαρχει μηπως κανενα αλλο προγραμμα που να ξεκλειδωσω την καρτα μνημης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...