Προς το περιεχόμενο

Motherboard GAMA MA-AB363B


Dreamcatcher

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κανονικά όσοι δεν προσέχουν το clearance ανάμεσα σε κάρτα γραφικών και DIMM slots δεν θα έπρεπε να στήσουν μόνοι τους το σύστημα εξαρχής. Για μένα είναι κάτι που προσέχω by default, αν κάποιος έχει δώσει 300+ για κάρτα γραφικών δεν πρέπει να μπαίνει σαν το Βέγγο να την χώσει στο slot, θέλει προσοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

looool kala ixa paratisei to topic otan egrapsa kai to teleuteo mou post kai den perimena na apantisei kanenas allos kai entelos tixea simera ida oti elege 26 replies kai skeftome :opa ti egine vrethikan an8ropoi pou exoun mitriki GAMA?? kai mpika mesa kai ida pou ixe paei to thema looool naste kala gelasa poli an kai o titlos tou den ine ligo asxetos me to periexomo pleon?

pantos ime tis apopsis pos oi gigabyte ine kales mitrikes se genikes grammes gi auto alloste kai agorasa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i lete re.. gigabyte rulez!! :-)

pia alli dini gia 50 xiliarikakia USB2 RAID AGP8x KT400 FIREWIRE kai ena soro alla kaloudia kai poly kali poiotita.. update bios meso windows kai internet... overclocking meso windows mexri kai taseis agp kai cpu alazeis meso windows realtime ola.. mia xara!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή επείδη τα έχουν μέσα από τα windows είναι μεγάλο πλεονέκτημα; Σε κάνει κόπο να πατήσεις del όταν ξεκινάει το PC για να μπείς στο BIOS.

Γιατί μόνο αυτές έχουν USB2, Raid, AGP8x (μη χέσω) ,ΚΤ400(κατόρθωμα είναι;)???

 

ΥΓ: Δεν γίνεται να αλλάξεις volts σε realtime, πάλι χρειάζεσαι reboot.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφέστατα.

 

Πήγαινε στο παρακάτω link και δες με τι μητρικές έγιναν οι καλύτερες επιδόσεις σε Thunderbird και πάνω:

 

http://www.cpudatabase.com/CPUdb/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό σημαίνει ότι το έκρυψα; Έχω αναλάβει το γραφείο τύπου και δεν το ήξερα;

 

Έχω δηλαδή κάτι να κερδίσω αν το κρύψω; Μήπως να αρχίσουμε να μιλάμε σοβαρά; Λέμε τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς δε θυμάσαι καλά. Κοίτα το τόπικ που είχα κάνει όταν την αγόρασα και συγκεκριμένα το γ) σημείο αναφοράς μου. Εγώ προσωπικά το είχα αναφέρει στην πρώτη ευκαιρία που βρήκα. Και αυτό το σημειώνω, όχι βέβαια για να πάρω απο τα σκήπτρα απο το Βρωμόγκαζο, (ήμαρτον δλδ τι είμαστε η Τατιάνα και η Λαμπίρη;) αλλά επειδή έτσι όπως το ανέφερες ήταν σαν να είχαμε κουκουλώσει το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά το πράγμα που κάθεστε και ασχολείστε... το θέμα είναι ότι τόσο οι EpoX όσο και οι Gigabyte είναι αξιοπρεπέστατες μητρικές, τι χαλιέστε μέρες που είναι; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να βγάλουμε έξω τις μητρικές μας να τις μτρήσουμε να δούμε ποιος έχει την πιο αξιοπρεπή...

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...