Προς το περιεχόμενο

ΙΜ για windows mobile


stormrain

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Καλημερα και χρονια πολλα!

 

Εχετε να μου προτεινετε καποιον ΙΜ για το Touch Pro2?

Αυτο που ζηταω ειναι να υποστηριζει msn και facebook και το βασικοτερο, στο msn να υπαρχει η επιλογη να συνομιλω σε appear offline mode.

Εχω δοκιμασει τον defaukt msn, αλλα αφενος δεν υποστηριζει facebook, αφετερου δεν μπορω να γραφω offline.

Αυτος που ειχα βολευτει και παρειχε ο,τι ζηταω ειναι ο palringo, αλλα απο ενα σημειο και μετα σταματησε να μου δειχνει ολες τις επαφες μου στο msn. Oποτε αν καποιος γνωριζει κανενα fix για αυτο ας το προτεινει.

Οι αλλοι που εχω δοκιμασει ανα διαστηματα ειναι ο ΙΜ+, ο slick, ο nimbuzz και ο fring, που δεν κανουν καποιο απο τα παραπανω...

 

Τελος ειχα βαλει και τον beejive που κανει αυτα που ανεφερα αλλα μου κρασαρει το κινητο λολ.

 

Καθε προταση δεκτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
το parlingo θα σου πρότεινα, δοκίμασες να το απεγκαταστήσεις και να βάλεις καινούργια έκδοση? υπάρχει και η λύση του hard reset.

 

Τα εκανα ολα αυτα, μαλιστα εγκατεστησα και την εκδοση του προγραμματος στον υπολογιστη αλλα και εκει τα ιδια. Μαλλον γινεται καποιο conflict με τον λογαριασμο μου στο msn αλλα δεν εχω καταφερει να το λυσω καπως το θεμα. Κριμα γιατι ειναι πραγματικα αξιολογος messenger...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
ebuddy?δοκιμασες;

 

Το ειχα δοκιμασει και αυτο αλλα αν θυμαμαι καλα δεν εγραφε σε appear offline ή δεν ειχε καν την εμφανιση αυτη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...