Προς το περιεχόμενο

Messenger για Νοκια 5530 Xpress Music


8elwADSL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα αγορασα το nokia 5530 και ψαχνω στο google για εναν συμβατο messenger αλλα δεν βρισκω μπορει καποιος να μου δωσει site με mobile messengers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπες στο ovi store από το κινητό σου και κατέβασε τον windows live messenger ή το nimbuzz νομίζω κάνει αυτό που ζητάς!όσο για το ovi store κοίτα στις εφαρμογές η πάτα στις εφαρμογές ενημ.εφαρμογών να στο βγάλει αν δεν υπάρχει!ότι άλλο θες ρώτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω προτεινω τον palringo, οχι πως ο nimbuzz δεν ειναι καλος, αλλα ο pal με ειχε βολεψει τρελα πριν μου χαλασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα το Nimbuzz και προσπαθω να κανω sign in αλλα μου βγαζει error για λαθος password δεν ισχυει το ξερω τον κωδικο τον δοκιμασα και στο pc και μπαινει κανονικα προσεξα όμως οτι το κινιτο δεν κραταει τη συνδεση με το Wlan αρκετα μετα απο λιγα δευτερολεπτα αποσυνδεεται για αυτο παιζει να μην κανει sign in.Μήπως εχει καμια ρυθμιση το κινιτο για το ποσο να κραταει συνδεση με ενα wlan γιατι ψαχνω και δεν βρισκω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν νομίζω να υπάρχει τέτοια ρύθμιση!βεβαιώσου ότι έχεις την τελευταία έκδοση στο κινητό αν δεν την έχεις κάντο update!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...