Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Ebuddy 1.5 και MSN σε SonyEr. k770i


nikomania--

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω το εξής πρόβλημα εδώ και 2 μέρες με τον ebuddy, κάθε φορά που κάνω log in στο msn δεν μου εμφανίζει καθόλου τις επαφές μου, ούτε online ούτε offline. Αυτό το πρόβλημα μου το εμφάνισε στην έκδοση 1.4.2 και είπα να πάω στην 1.5 μπας και λυθεί αλλά τίποτα!!! Επίσης έκανα και ένα ακόμα ebuddy ID έβαλα και σε εκείνο τα στοιχεία του msn μου αλλά τίποτα!!! Ξέρει κάνεις τι να κάνω γιατί μου είναι απαραίτητο το msn στο κινητό...

 

πσ: το facebook δουλεύει κανονικά!!! μπήκα από τον υπολογιστή στο ebuddy.com έκανα log in στο msn μου αλλά τα ίδια!!!

 

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση ρωτήστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε θα σου πω κατι αλλο αλλα ψαξτο μπορει να σχετιζεται.επαθα το ιδιο προβλημα στο diamond μου με το μσν εκανα update τα contacts Mobile και on pc αλλα τιποτα μετα βρηκα οτι αμα κανεις merge τα contacts με του κινητου και τα σβησεισ απτο κινητο σβηνουν και απτο msn σου κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση αλλά από υπολογιστή άμα χρησιμοποιώ κανονικά το messeger δεν έχω κανένα πρόβλημα...το ebuddy μου κάνει την δουλειά αλλά δεν ξέρω πως να το διορθώσω και να το χρειάζομαι το msn στο κινητό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
φιλε θα σου πω κατι αλλο αλλα ψαξτο μπορει να σχετιζεται.επαθα το ιδιο προβλημα στο diamond μου με το μσν εκανα update τα contacts Mobile και on pc αλλα τιποτα μετα βρηκα οτι αμα κανεις merge τα contacts με του κινητου και τα σβησεισ απτο κινητο σβηνουν και απτο msn σου κανονικα

 

Το εξηγεις λιγακι παραπανω αυτο? Γιατι παιζει να μου βρηκες λυση στο προβλημα που εχω και εγω με το palringo, ΑΛΛΑ εγω εχω κανει hard reset πολλες φορες στο κινητο και εχω απενεργοποιησει πλεον να μου συγχρονιζει τις επαφες. Το προβλημα ομως συνεχιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...