Προς το περιεχόμενο

nova και mpeg4 μαζι


jb1989

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν insomniacs έχω την εξής απορία...Μένω Θεσσαλονίκη όπου πρόσφατα άρχισε η μετάδοση του ψηφιακού σήματος των καναλιών.Επίσης έχω nova με έναν αποκωδικοποιητή starsat.(Ψιλοάσχετο:Η ποιότητα μετάδοσης των καναλιών της nova δε μου φαίνεται και η καλύτερη...μπορεί για αυτό να ευθύνεται ο starsat;;;) Στο θέμα μου.Θα ήθελα να αγοράσω μια συσκευή που να δέχεται την κάρτα του nova αλλά να μπορεί να λειτουργήσει και σαν αποκωδικοποιητής mpeg4.Γίνεται;Και αν ναι σε τι τιμές παίζουν οι συσκευές αυτές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 8 μήνες μετά...

θελω να κανω μια ερωτηση..η usb θυρα που εχει ο αποκοδικοποιητης της νοβα σε τι ακριβως χρησιμευει;για να συνδεθει με καποια αλλη συσκευη η μπορεις για παραδειγμα να συνδεσεις ενα usb στικακι και να περασεις μουσικη η ταινιες;ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να κανω μια ερωτηση..η usb θυρα που εχει ο αποκοδικοποιητης της νοβα σε τι ακριβως χρησιμευει;για να συνδεθει με καποια αλλη συσκευη η μπορεις για παραδειγμα να συνδεσεις ενα usb στικακι και να περασεις μουσικη η ταινιες;ευχαριστω

 

αυτη η θυρα κατα τα λεγομενα της νοβα ειναι για μελλοντικη χρηση...ποτέ δηλαδη δεν θα σου χρησιμεψει..

υπαρχει δεκτης εδω ελλαδα που ειναι και δορυφορικος και ψηφιακος επιγειος..

ειναι αυτος εδω

http://www.emimikos.gr/shop/product.php?productid=19852&cat=302&page=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...