Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφόρησε η έκδοση 3.6 του Mozilla Firefox


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

συμφωνω για τα προσθετα.αλλα ο chrome ειναι νεος στην πιατσα και δεν υπαρχει περιπτωση η google να μεινει ετσι...αλλα ποιο ειναι πιο σημαντικο?η ταχυτητα η τα προσθετα?εγω νομιζω το 1ο...;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τον εγκατέστησα, αλλά δεν είδα ιδιαίτερη διαφορά. Ίσως και επειδή έχω γενικά καιρό να χρησιμοποιήσω Firefox. Παραμένω στον Chrome προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και κανείς άλλος ζόρια με FF 3.6 πίσω από proxy που απαιτεί authentication; Σε κάθε link που πατάω (και όχι μόνο) μου ζητάει user/password. Με rollback σε 3.5.7 όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απιστευτο και ομως υπαρχει ακομα αυτος ο browser !!!

chrome παιδια και ξεχαστε κολληματα κτλ. Συγκλονιστικα σταθερος....τον βαζω και στους πελατες μου και υσηχασα απο τα fb conflicts και ολα τα κακα της αλεπους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members
Παρατηρησε κανεις αλλος προβλημα στο scrolling down/up μετα την αναβαθμιση;

 

Και εχω παντα τσεκαρισμενο το smooth scrolling στα options.

 

Ίσως να ακούγεται λίγο κουφό, αλλά υπάρχει addon που λέει ότι βελτιώνει την απόδοση του scrolling: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5846

 

εγώ το δοκίμασα και είδα μια μικρή διαφορά, αλλά όταν αποφάσισα να αφαιρέσω τα addons που δεν πολυχρησιμοποιώ προτίμησα να το βγάλω, μιας και δεν ήταν κάτι τρομερό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι γίνεται...τον έβαλα και δεν έχει noscript!!! To εγκατέστησα και μόλις πατάω Options κρασάρει!

 

Κατα τα άλλα είναι πιο γρήγορος τώρα, αλλα ίσως επειδή βγήκαν 2-3 addon που δεν είναι πια συμβατά δεν ξέρω.

 

Καμιά λύση για το noscript?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το χρησιμοποιώ για να πω την αλήθεια αλλά στην περιγραφή λέει ότι είναι συμβατό το NoScript με τον 3.6. Αν το αφαιρέσεις και το ξαναβάλεις έχει πρόβλημα ή δε σ αφήνει καν να το εγκαταστήσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...